Mladší dorost doma zdolal Porubu a připsal si první tři body

P ř e r o v - V 6.kole extraligy mladšího dorostu přivítali Zubři celek Poruby, která byla v tabulce prozatím na 8.pozici. Přerovský celek přistoupil k zápasu zodpovědně a snažil se poctivě bránit. V prvních 2 třetinách byl zápas celkem vyrovnaný. Hosté měli sice o něco více šancí, dvakrát se ujali jednogólového vedení, ale Zubrům se v závěru třetin podařilo vyrovnat. Po hrubých chybách hostů v obraně se dokázali uvolnit a brankářka hostí byla bezmocná. V poslední třetině už měli víc ze hry Zubři a výsledkem byly 2 "slepené" góly, které byly hodně podobné, pouze umístěné k opačným tyčím. Zubři vypálili v obou případech z levého kruhu mezi hráči a puk vždy našel škvíru mezi tělem brankářky hostí a tyčí. Domácí své vedení pak již udrželi a dočkali se prvních tří zasloužených bodů.
6.kolo, sobota 1.10.2011
HC ZUBR Přerov - HC RT TORAX Poruba
4:2
(1:1, 1:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 19. Weintritt (Blahunek), 37. Blahunek (Novák, Weintritt), 46. Daniš (Válek), 47. Ministr (Vlach) - 4. Gřeš (Síkora, Štěpán), 29. Gola. Rozhodčí: Klimecký - Klvač, Lakomý. Vyloučení: 4:5, navíc Síkora (Poruba) 5 minut + do konce utkání. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2.
Gottwald - Hradila, Daniš, Solař, Žůrek, Metelka, Jančařík, Válek, Smolka, Blahunek, Kubíček, Vlach, Pochyla, Tomaník, Ministr, Weintritt, Bochňák, Harásek, Matlocha, Podepřel, Novák
Peslarová - Štěpán, Krčmář, Síkora, Baláž, Ščurek, Široký, Hranoš, Šípek, Gola, Bialoň, Stupka, Kurnik, Gřeš, Kovalski, Csomor, Boleslavský, Moravčík, Knopp, Hill, Novák