5.kolo, středa 28.9.2011
AZ Havířov - HC ZUBR Přerov
13:1
(2:0, 9:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 4. Fejko (Pořízek, Bednář), 19. Fejko (Pořízek, Bednář), 24. Chroboček (Bahounek, Bednář), 28. Polak R., 29. Fejko (Bahounek), 31. Puffer (Gajdoš), 32. Kurovský, 32. Fejko (Bednář, Bahounek), 33. Bednář (Pořízek, Bahounek), 36. Beneš (Čadílek, Polak E.), 36. Fejko (Bednář), 45. Spratek (Puffer, Heinzl), 46. Holeš (Kurovský) - 59. Pochyla.. Rozhodčí: Bečák - Janda, Lazecký. Vyloučení: 2:6, navíc Spratek (Havířov) 5 minut + do konce utkání - Bochňák (Přerov) 5 minut + do konce utkání. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 57:18. Průběh utkání: 13:0, 13:1.
Šimeček (41. Veselý) - Heinl, Chroboček, Medve, Bahounek, Trombik, Kiss, Ďurkáč - Čadílek, Spratek, Pořízek, Fejko, Kurovský, Holeš, Gajdoš, Polak E., Beneš, Polak R., Puffer, Bednář
Gottwald (32. - 40. Schneider) - Hradila, Kubíček, Smolka, Podepřel, Daniš, Jančařík, Válek - Vlach, Ministr, Solař, Weintritt, Bochňák, Harásek, Matlocha, Novák, Tomaník, Pochyla, Blahunek