Starší dorost zdolal Karvinou a je vítězem první ligy!

K a r v i n á – V neděli krátce před polednem čekal starší dorostence předposlední zápas dlouhodobé části na ledě Karviné, který byl pro celý tým nesmírně důležitý. V případě vítězství se totiž Zubři mohli už definitivně posunout do baráže o extraligu. A závěrečný kousek cesty za svým cílem zahájili skvěle. Už během první třetiny si vypracovali luxusní pětigólový náskok, takže o vítězi bylo prakticky rozhodnuto. Ve druhé periodě sice tempo hry mírně opadlo a Karviná dvěma trefami snížila, jenže modrožlutí opláceli stejnou mincí a brzy měli výrazné vedení zpátky. V závěrečné třetině už se skóre nezměnilo a tak se starší dorost HC ZUBR Přerov po výhře 7:2 bez ohledu na výsledek posledního utkání, stal vítězem první ligy a může se těšit na boje o nejvyšší soutěž! Baráž o extraligu odstartuje Zubrům v neděli 11. března.
35.kolo, neděle 4.3.2012
HK Karviná - HC ZUBR Přerov
2:7
(0:5, 2:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 25. Šmíd (Kurowski), 27. Wolek (Lemel, Kalus) - 4. Šnirc (Rajnoch), 4. Karola (Spěvák), 13. Rajnoch (Čelko, Šnirc), 18. Kundrátek (Šťastný, Gremlica), 20. Kratochvíl, 31. Dostálek (Gremlica), 40. Siegel (Václavíček, Kundrátek). Rozhodčí: Mrkva - Kopřiva, Urbánek. Vyloučení: 11:9, navíc Kalus (Karviná) 10 minut osobní trest. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 43. Střely na branku: 18:37. Průběh utkání: 0:5, 2:5, 2:7.
Kijasová - Kalus, Nevelóš, O. Pniok, Orság, Lemel, J. Pniok, Kurowski, Marszalek, Huml, Wolek, P. Anestis, Šmíd, Wojaczek, Koóš
Loučka - Mašíček, Zbořil, Andrýsek, Tomiga, Kundrátek, Šťastný, Duda - Rajnoch, Šnirc, Čelko - Kratochvíl, Karola, Spěvák - Gremlica, Dostálek, Václavíček - Siegel, Novák