V Orlové si starší dorostenci připsali drtivé vítězství

O r l o v á – Starší dorost HC ZUBR Přerov získal na své konto v nedělním střetnutí v Orlové další plný bodový zisk. V boji se soupeřem z opačného pólu tabulky si Zubři s velkou chutí zastříleli a skórovali celkem čtrnáctkrát. První třetina nabídla hodně divoký průběh, v němž přerovští hráči zbytečnými chybami v obraně povolili domácím mírnit náskok Zubrů. Od druhé třetiny už se ale hra rapidně změnila a přerovský tým začal být zcela jasným pánem na ledě. Velký nápor se projevil také ve skóre, které velmi rychle a výrazně narůstalo. Třetí část duelu už byla odehrána jen z povinnosti. Přerov v ní svůj náskok ještě navýšil a nakonec zvítězil v poměru 14:3. V pátek 2. března se starší dorost po čase znovu představí doma. Od 18:00 bude hostit Uherské Hradiště.
33.kolo, neděle 26.2.2012
HC Orlová - HC ZUBR Přerov
3:14
(3:5, 0:6, 0:3)
Branky a nahrávky: 5. Adamec (Lenomar), 10. Lenomar (Gawlas), 17. J. Piechaczek (Lenomar) - 4. Rajnoch (Šnirc), 5. Zbořil (Dostálek, Čelko), 6. Tomiga (Andrýsek), 11. Novák (Duda, Dostálek), 20. Čelko (Zbořil, Mašíček), 22. Kratochvíl (Andrýsek), 27. Kratochvíl (Spěvák, Zbořil), 27. Gremlica (Šťastný), 31. Dostálek (Gremlica), 33. Mašíček (Rajnoch), 37. Kratochvíl (Andrýsek), 45. Novák (Šťastný, Dostálek), 47. Čelko (Mašíček), 49. Šnirc (Rajnoch). Rozhodčí: Dobeš - Hanzlík, Štěpán. Vyloučení: 3:3, navíc Adamec (Orlová) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 38. Střely na branku: 16:44. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4, 3:5, 3:14.
Ferčák - Vysloužil, Adamec, Janíček, J. Piechaczek, Frajt, Rucký, Lenomar, Dubnický, Masarovič, M. Piechaczek, Srba, Gawlas, Přecechtěl, Stankuš
Mánek - Mašíček, Zbořil, Andrýsek, Tomiga, Duda, Šťastný - Rajnoch, Šnirc, Čelko - Kratochvíl, Karola, Spěvák - Dostálek, Gremlica, Novák - Zatloukal, Siegel, Václavíček - Němec