Starší dorost v Opavě rozšířil sbírku vítězných zápasů

O p a v a – Liga staršího dorostu v pátek uzavřela svoji třetí čtvrtinu základní části a v příštím týdnu už bude zahájena ta poslední. Přerovský tým zajížděl k utkání 27. kola na led Opavy, samozřejmě s jasným cílem naplno bodovat. Zubři jej začali plnit hned v úvodu utkání, který jim vyšel parádně. Soupeře zasypali střelami a výsledkem toho bylo bleskové vedení o tři góly. Poté však hráči v modrožlutých dresech výrazně polevili a tak další změna stavu se zrodila na druhé straně v polovině zápasu, kdy Opavané hodně zabrali. Přerovský tým však uklidnil čtvrtý gól v závěru druhé periody a tu třetí si už bez vážnějších problémů pohlídal. Navíc přidal ještě dvě trefy a tak nakonec Zubři odjeli z Opavy s výhrou 6:1. Příští pátek na startu závěrečné čtvrtiny základní části zamíří starší dorost do Prostějova.
27.kolo, pátek 27.1.2012
HK Opava - HC ZUBR Přerov
1:6
(0:3, 1:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 31. Juran (Rohovský) - 3. Mašíček (Šnirc), 5. Gremlica, 5. Zbořil (Rajnoch), 39. Rajnoch (Čelko, Kundrátek), 43. Šťastný (Novák), 54. Karola (Spěvák). Rozhodčí: Czubaj - Gančarčík, Patrman. Vyloučení: 7:8. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 23:41. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:6.
Kostka - Humplík, Pražák, Slavík, Volf, Hula, Hon, Boubeníček, Rohovský, Cios, Otipka, Horák, Rybka, Vopálka, Juran, Matušek
Mánek - Mašíček, Zbořil, Andrýsek, Duda, Kundrátek, Šťastný - Rajnoch, Šnirc, Čelko - Kratochvíl, Karola, Spěvák - Němec, Novák, Gremlica - Siegel, Padalík, Václavíček