Starší dorostenci opět úspěšní, doma zdolali Karvinou

P ř e r o v – Dalším soupeřem starších dorostenců, kteří vedou východní skupinu první ligy, byla na domácím ledě v neděli odpoledne Karviná. Zubři se v úvodním dějství prezentovali hodně aktivní hrou, své šance ovšem nevyužili a naráželi na nadšeně chytající brankářku Kijasovou. Soupeř naopak z jediné větší možnosti udeřil a po dvaceti minutách vedl. Po změně stran však přišel velký zlom, domácí velmi výrazně přidali na důrazu v předbrankovém prostoru, což konečně vedlo k zápisu do střelecké listiny. Modrožlutí se ve druhé třetině trefili celkem čtyřikrát a ve třetí periodě ještě svůj náskok zvýraznili dvěma góly dokonce během oslabení. Po výhře 6:1 tak Přerov navýšil na čele svůj náskok, druhá Poruba totiž díky odložení dalšího zápasu opět nehrála.
26.kolo, neděle 22.1.2012
HC ZUBR Přerov - HK Karviná
6:1
(0:1, 4:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 21. Čelko (Rajnoch), 23. Šnirc (Rajnoch), 30. Karola (Gremlica), 40. Tomiga (Gremlica), 56. Čelko (Rajnoch, Andrýsek), 58. Rajnoch (Zbořil) - 16. R. Orság (Huml, O. Pniok). Rozhodčí: Netopil - Čech, Hejda. Vyloučení: 8:9, navíc Kalus (Karviná) osobní trest do konce utkání. Využití: 2:1. V oslabení: 3:0. Diváci: 85. Střely na branku: 33:15. Průběh utkání: 0:1, 6:1.
Mánek - Mašíček, Zbořil, Andrýsek, Tomiga, Kundrátek, Šťastný, Duda - Rajnoch, Šnirc, Čelko - Gremlica, Karola, Spěvák - Siegel, Novák, Němec - Zatloukal, Padalík, Václavíček
Kijasová - Kurowski, Kalus, O. Pniok, R. Orság, Lemel, J. Pniok, Filipek, Marszalek, Huml, Wolek, Morcinek, Brél, Šmíd, Wojaczek, Potočný, M. Anestis