Starší dorost doma dvanácti góly deklasoval Orlovou

P ř e r o v – Dva zápasy v řadě na domácím stadionu, takový byl program starších dorostenců HC ZUBR Přerov v uplynulých dnech. Po výhře na Šumperkem Zubři v neděli odpoledne hostili poslední celek tabulky z Orlové a s velkou chutí si proti němu zastříleli. Zápas měli domácí už od začátku pevně ve své moci, po první třetině vedli o čtyři góly a v dalším průběhu jejich náskok o další velký kus narostl. Na začátku třetího dějství se Přerov dočkal magické desítky a navíc přidal svému soupeři ještě další góly. Celkem jich nakonec bylo dvanáct, zatímco Orlovští hráči nedokázali domácí brankáře Mánka a Málka překonat ani jednou. Přerov nyní vede tabulku soutěže o pět bodů, jelikož Poruba měla nedělní duel s Karvinou odložen.
24.kolo, neděle 15.1.2012
HC ZUBR Přerov - HC Orlová
12:0
(4:0, 5:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 5. Zbořil (Rajnoch, Čelko), 8. Šnirc (Rajnoch), 14. Karola (Spěvák, Rajnoch), 19. Šťastný (Kundrátek), 24. Rajnoch, 27. Šnirc (Zbořil, Rajnoch), 35. Karola (Andrýsek), 36. Zbořil (Rajnoch, Šnirc), 40. Andrýsek (Karola), 42. Rajnoch (Čelko), 45. Čelko (Rajnoch, Šnirc), 57. Čelko (Rajnoch). Rozhodčí: Obadal - Dohnal, Čech. Vyloučení: 9:14, navíc Zuščík (Orlová) trest ve hře, J. Piechaczek (Orlová) 10 minut osobní trest. Využití: 5:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Střely na branku: 44:20. Průběh utkání: 12:0.
Mánek (32. Málek) - Mašíček, Zbořil, Andrýsek, Tomiga, Šťastný, Kundrátek, Duda - Rajnoch, Šnirc, Čelko - Karola, Kratochvíl, Spěvák - Padalík, Němec, Siegel - Novák, Gremlica, Zatloukal
Slanina (31. Ferčák, 41. Slanina) - Vysloužil, Adamec, Janíček, Lenomar, J. Piechaczek, Frajt, Dubnický, Zuščík, Masarovič, M. Piechaczek, Srba, Gavlas