Dlouhá vítězná série staršího dorostu skončila v Porubě

O s t r a v a – Sedmnáct zápasů trvala vítězná šňůra přerovského staršího dorostu. Další natažení už se mu bohužel přidat nepodařilo. Zubři padli v Porubě, která díky tomu ztenčila svoji ztrátu na čelo tabulky na tři body. Přerov začal velmi těžké utkání nadějně, když bleskovým gólem už po devíti vteřinách vedl, ale neradoval se příliš dlouho, jelikož domácí po chvíli srovnali. Šance na úspěch poté vzalo Zubrům doslova hororových pět minut na startu druhé části, kdy se do jejich branky dostaly čtyři puky a v polovině mače Poruba zvýšila už na 6:1. O vedení se ale nakonec domácí ještě museli strachovat, Zubři totiž třetí třetinu odehráli velmi bojovně a podařilo se jim skóre alespoň snížit na konečných 6:4.
21.kolo, pátek 6.1.2012
HC RT TORAX Poruba - HC ZUBR Přerov
6:4
(1:1, 5:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 3. Schwarz, 21. Kaleta (Havránek), 22. Csomor (Gelnar, Schwarz), 23. Smrčka (Gola, Pobuta), 25. Baca (Demel), 31. Kaleta (Vrána, Baca) - 1. Gremlica, 32. Čelko (Zbořil), 49. Spěvák (Kratochvíl), 54. Spěvák (Gremlica). Rozhodčí: Klapetek - Barteček, Moravec. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 250. Střely na branku: 28:25. Průběh utkání: 0:1, 6:1, 6:4.
Maček - Soukal, Vrána, Baca, Demel, Balcar, Chamrád - Havránek, Wolný, Kaleta - Csomor, Gelnar, Schwarz - Gola, Smrčka, Pobuta - Holaň, Stanke
Mánek (31. Grigárek) - Mašíček, Zbořil, Andrýsek, Tomiga, Šťastný, Kundrátek, Duda - Gremlica, Šnirc, Čelko - Karola, Kratochvíl, Spěvák - Padalík, Němec, Novák - Siegel