Starší dorostenci těžké utkání v Hodoníně zvládli, vyhráli těsně 5:4

H o d o n í n – Starší dorost HC ZUBR Přerov cestoval k poslednímu zápasu roku 2011 na led Hodonína, který bývá doma velmi nepříjemný. Toto označení se znovu potvrdilo, ovšem přerovský tým nakonec utkání zvládl a přivezl domů vítězství. Úvod zápasu však Zubři neměli dobrý, jelikož po obrovské chybě obrany inkasovali a i když poté dvěma góly skóre otočili, pustili soupeře po dalších zmatcích k vyrovnání. Ve druhé třetině se zdálo, že Přerov po dvou trefách už utkání ovládne, jenže přišly další chyby v obraně a místo proměnění spousty stoprocentních šancí domácí tým snížil na 3:4. Ve třetí třetině dokázal Hodonín zareagovat i na pátý přerovský gól, ale síly na vyrovnání už nenašel. Zubři nakonec v závěrečných minutách ubránili těsný výsledek 4:5 a před druhou Porubou si v tabulce nadále drží pětibodový náskok.
20.kolo, neděle 11.12.2011
SHKM Hodonín - HC ZUBR Přerov
4:5
(2:2, 1:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 1. Kučera, 9. Fojtík, 32. Strapina (Rauš), 50. Janás (Prčík) - 4. Rajnoch (Andrýsek), 9. Zbořil (Rajnoch, Čelko), 27. Spěvák, 31. Rajnoch (Čelko), 41. Šnirc (Andrýsek). Rozhodčí: Netopil - Čech, Maťašovský. Vyloučení: 4:1, navíc Kučera (Hodonín) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 33. Střely na branku: 24:35. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4, 3:4, 3:5, 4:5.
Krampl - Rind, Strapina, Fojtík, Chorvát, Čech, Hložánek, Kukliš, Rauš, Kučera, Janás, Křivánek, Šála, Janota, Bureš, Prčík, Repáň
Mánek - Andrýsek, Zbořil, Mašíček, Tomiga, Kundrátek, Šťastný, Duda - Rajnoch, Šnirc, Čelko - Kratochvíl, Karola, Spěvák - Gremlica, Václavíček, Němec - Siegel, Zatloukal