Starší dorost: Derby s Prostějovem vítězně pro Zubry

P ř e r o v – Na dlouhou vítěznou šňůru navlékli přerovští starší dorostenci další korálek a naplno bodovali také ve třetím letošním derby s Prostějovem. Domácí začali nadějně, když se jim bleskově podařilo otevřít skóre, ale poté zbytečnými vyloučeními pustili soupeře do hry. Jestřábi však dobré možnosti nevyužili a ve druhé třetině se karta obrátila. Častěji na trestné lavici vysedával soupeř Zubrů a Přerov na rozdíl od Prostějova vyloučení trestal. Zubři si pěti góly v prostřední pasáži hry vypracovali rozhodující náskok. Ve třetí třetině už se měnilo skóre jen ze strany Jestřábů, kteří dvakrát využili zaváhání přerovské obrany a korigovali stav na konečných 6:2. Starší dorostence nyní čeká poslední utkání před vánoční pauzou, v neděli se odpoledne představí v Hodoníně.
19.kolo, pátek 9.12.2011
HC ZUBR Přerov - LHK Jestřábi Prostějov
6:2
(1:0, 5:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 2. Kratochvíl (Karola, Spěvák), 26. Kratochvíl (Spěvák, Šnirc), 30. Kratochvíl (Karola, Tomiga), 31. Šnirc (Čelko), 34. Zbořil, 40. Šťastný (Zbořil) - 43. Tomek (Čamek, Vykopal), 55. Mašek (Zbořilák). Rozhodčí: Langer - Hanzlík, Štěpán. Vyloučení: 10:9, navíc Vysloužil (Prostějov) 10 minut osobní trest, Markl (Prostějov) 10 minut osobní trest. Využití: 3:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 64. Střely na branku: 34:19. Průběh utkání: 6:0, 6:2.
Mánek - Andrýsek, Zbořil, Mašíček, Tomiga, Kundrátek, Šťastný, Duda - Rajnoch, Šnirc, Čelko - Kratochvíl, Karola, Spěvák - Gremlica, Václavíček, Němec - Siegel
Vysloužil (31. Heinisch) - Krček, Gatěk, Vybíral, Vykopal, Galeta, Mašek, Kovařík, Dočkal, Hofman, Markl, Pán, Tomek, Čamek, Wind, Zavřel, Füri, Zbořilák, Horák