Starší dorost: Bojovný výkon přinesl Zubrům výhru nad Porubou

P ř e r o v – Jedenáct gólů a čtyři trestná střílení, tak vypadala předehrávka staršího dorostu s Porubou, kterou Zubři díky obrovské bojovnosti doma vyhráli 6:5 a na čele tabulky tím zvýšili svůj bodový náskok. Na gól domácích sice soupeř rychle odpověděl, ale Přerov ještě do sirény získal vedení zpět a po změně stran svého soka pořádně zatlačil. Výsledkem toho bylo dokonce jeho vedení 4:1. Závěr druhé části si ale Zubři zkomplikovali a Poruba dvěma góly snížila. I tentokrát ale poslední slovo patřilo domácím, kteří tak při vstupu do třetí periody vedli o dva góly. Devět minut před koncem se pak jejich náskok po další trefě zvýraznil, ovšem závěr byl ve znamení dotahování Poruby. Pátý gól soupeře však přišel v přesilovce až osm vteřin před koncem a proto na další drama už soupeři nezbyl čas.
12.kolo, středa 2.11.2011
HC ZUBR Přerov - HC RT TORAX Poruba
6:5
(2:1, 3:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 10. Kratochvíl (Karola), 20. Spěvák, 28. Karola (Spěvák, Kratochvíl), 30. Rajnoch (Čelko), 40. Rajnoch, 52. Zbořil (Rajnoch) - 14. Schwarz (Csomor), 35. Gelnar (z trestného střílení), 39. Kaleta, 54. Csomor, 60. Csomor. Rozhodčí: Přikryl - Nazad, Řehulka. Vyloučení: 8:8, navíc Vrána (Poruba) 10 minut osobní trest. Využití: 2:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 30:26. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:3, 6:3, 6:5.
Mánek - Mašíček, Zbořil, Andrýsek, Tomiga, Kundrátek, Šťastný, Běhal, Duda - Rajnoch, Šnirc, Čelko - Kratochvíl, Karola, Spěvák - Gremlica, Novák, Němec - Siegel, Padalík, Václavíček
Maček - Vrána, Soukal, Demel, Baca, Stanke, Chamrád, Balcar, Sikora, Havránek, Wolný, Kaleta, Csomor, Schwarz, Gelnar, Laryš, R. Gola, Pelech, Pobuta, P. Gola, Holaň