Starší dorost: Zubři uspěli také ve druhém derby s Prostějovem

P r o s t ě j o v – Také druhou čtvrtinu základní části soutěže začali hráči staršího dorostu HC ZUBR Přerov úspěšně. Plný bodový zisk si přivezli z Prostějova, kde zvítězili 5:2. Výhra se ale ze začátku vůbec nerodila lehce, v první třetině totiž Zubři dvakrát prohrávali a byli nuceni vyrovnávat, což se jim naštěstí vždy poměrně brzy podařilo. Od druhé třetiny už se sice jejich hra zlepšila, ale spoustu nadějných možností nedokázali proměnit v góly. Dobývání branky Jestřábů však nakonec bylo úspěšné a díky dvěma trefám během krátké chvíle v závěru druhé periody si Přerov získal rozhodující náskok. Ve třetí třetině už domácí Prostějov nenašel síly na zvrat, Zubři si naopak svoji výhru pojistili pátým gólem. Od neděle je čeká série tří zápasů na domácím ledě, postupně přivítají Hodonín, Porubu a Frýdek-Místek.
10.kolo, pátek 28.10.2011
LHK Jestřábi Prostějov - HC ZUBR Přerov
2:5
(2:2, 0:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 10. Mašek (Zbořilák), 14. Melka (z trestného střílení) - 12. Šnirc, 17. Rajnoch (Šnirc), 35. Čelko (Zbořil, Rajnoch), 37. Rajnoch, 47. Mašíček . Rozhodčí: Fiedler - Dohnal, Novotná. Vyloučení: 10:7, navíc Kovařík (Prostějov) 10 minut osobní trest, Krček (Prostějov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:2. V oslabení: 1:0. Diváci: 68. Střely na branku: 28:40. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:5.
Vysloužil - Fůri, Prokeš, Janíček, Zavřel, Horák, Melka, Zbořilák, Maška, Pán, Mašek, Tomek, Krček, Gatěk, Vybíral, Čamek, Kovařík, Dočkal, Wind, Galeta
Mánek - Mašíček, Zbořil, Tomiga, Andrýsek, Kundrátek, Šťastný, Duda - Rajnoch, Šnirc, Čelko - Gremlica, Spěvák, Karola - Novák, Němec, Václavíček - Padalík, Siegel