ONLINE >>> MUŽI: Vsetín - Přerov 2:3 | JUNIOŘI: Přerov - Havířov 0:4 | DOROST: Plzeň - Přerov 5:3
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Srdce Zubra

Růžová aukce byla zahájena, jedinečné dresy ze zápasu proti Energii jinde nekoupíte!

středa 3.1.2018 | Aleš Novotný
P ř e r o v – Po dvou letech se do přerovské MEO Arény vrátila růžová barva a spolu s ní SRDCE ZUBRA znovu bilo také pro ženy. Předvánoční utkání s Karlovými Vary dostalo příznačný název Růžová jízda, Zubři totiž nastoupili ve zcela exkluzivní sadě dresů a společně se svými fanoušky podpořili boj proti rakovině prsu.

V MEO Aréně se bojovalo proti rakovině prsu. Na ledě i v hledišti se to hemžilo růžovou

středa 27.12.2017 | Petr Komárek
P ř e r o v – Po mužích bilo SRDCE ZUBRA i pro ženy. Z předvánočního domácího zápasu s Karlovými Vary se stala Růžová jízda, při které přerovský hokejový klub společně se svými fanoušky podpořil boj proti rakovině prsu. Růžová barva se v pátek 22. prosince dostala do hlediště MEO Arény i na ledovou plochu. Tým Zubrů totiž proti Energii nastoupil ve speciálních růžových dresech, které zanedlouho půjdou do charitativní dražby.

Projekt SRDCE ZUBRA bije pro ženy je úžasný, řekla Karla Otavová z MAMMA HELP

sobota 23.12.2017 | Petr Komárek, Aleš Novotný

Malina k fans: Když v pátek vyprodáte zimák, uvidíte zábavné představení našich hvězd!

čtvrtek 21.12.2017 | Petr Komárek
Ú s t í n a d L a b e m – Série výher i porážka. Přerovští hokejisté teď poznali obě rozdílné tváře, které hokej skýtá. Ve WSM lize zdolali osm protivníků za sebou a dosáhli na metu 60 bodů. Nic ale netrvá věčně a jejich jízda ve středu na půdě Ústí nad Labem skončila. Do víru další jízdy se však Zubři vrhnou hned v pátek. Při domácím zápase s ještě v loňské sezoně extraligovými Karlovými Vary (18.00) přitom nepůjde jen tak o ledajakou jízdu. MEO Arénu si podmaní růžová barva, a to v rámci akce SRDCE ZUBRA bije pro ženy. Není tak divu, že obránce Ľubomír Malina burcuje fanoušky MEO, aby 22. prosince přišli v co největším počtu a přerovský hokejový stánek zaplnili do posledního místa. Pokud se to skutečně povede, přijde odměna, která všechny rozveselí a pobaví.

MEO Arénu ovládne růžová, SRDCE ZUBRA bude po dvou letech opět bít pro ženy

čtvrtek 14.12.2017 | Petr Komárek
P ř e r o v – Ve speciálních růžových dresech nastoupí těsně před Štědrým dnem přerovští hokejisté. V domácím zápase s Karlovými Vary (22.12., 18.00) tak v rámci projektu SRDCE ZUBRA bije pro ženy podpoří boj proti rakovině prsu, kterou v České republice každoročně onemocní kolem šesti tisíc žen. Všechny ženy a dívky přitom budou mít na speciální utkání, které HC ZUBR Přerov organizuje po dvou letech, vstup zdarma. Hrané růžové dresy pak poputují do aukce, jejíž výtěžek obdrží přerovská pobočka neziskové organizace MAMMA HELP pomáhající ženám s rakovinou prsu a jejich rodinám.

Zástupci Zubrů navštívili olomoucký Klokánek, přivezli dárky z charitativní sbírky

středa 6.12.2017 | Petr Komárek
P ř e r o v – Do Klokánku v Olomouci zavítali ve středu 6. prosince zástupci HC ZUBR Přerov. Marketingový a obchodní manažer Ing. Ondřej Hnila a asistentka marketingu Martina Hrušková tu předali hračky, omalovánky či školní a hygienické potřeby, které v rámci dobročinné sbírky Charitativního týdne WSM ligy věnovali přerovští příznivci. Radost z nich budou mít děti, jež v Klokánku pobývají.

Další stránky
1>>