ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Ústí nad Labem 2:1 (PP) | JUNIOŘI: Přerov - Vsetín (ODLOŽENO) | DOROST: Přerov - Havířov 0:3

Srdce Zubra

Probíhá O Kapku lepší aukce dresů. Vydražte si dres Tomáše Doležala či Jiřího Krisla

pátek 12.2.2021 | HC ZUBR Přerov, foto: Markéta Křížová
P ř e r o v – Hokejisté i realizační týmy Chance ligy nosili v sobotních zápasech oranžové prvky na podporu projektu O Kapku lepší hokej. Tým Zubrů byl jedním z těch, které vyrobili pro svého hráče speciální dres s oranžovým rukávem. A právě tyto dresy jdou nyní do aukce, jejíž výtěžek bude putovat na konto Nadačního fondu Kapka naděje, která pomáhá dětským pacientům s poruchami krvetvorby a dalšími onkologickými onemocněními. Na tomto odkaze si můžete vydražit hned dva zubří dresy –dres, který ve vítězném utkání proti Třebíči oblékl útočník Tomáš Doležal, a také nehraný dres obránce Jiřího Krisla.

Zubři v přerovské nemocnici darovali krev. Výborná spolupráce, kvitovala vrchní sestra

úterý 9.2.2021 | Petr Komárek
P ř e r o v – Vybraní hráči a členové realizačního týmu A-mužstva Zubrů darovali v úterý 9. února dopoledne krev na Hematologicko–transfuzním oddělení Nemocnice AGEL Přerov. Navázali tak na akci O Kapku lepší hokej, která v Chance lize probíhala od čtvrtka do neděle prvního únorového týdne a stejně jako loni se zaměřila na pomoc dětem bojujícím s poruchou krvetvorby.

Zubři v přerovské nemocnici darují krev. Přidejte se k nim a udělejte dobrý skutek!

pondělí 1.2.2021 | Petr Komárek
P ř e r o v – Hokejisté Přerova podpoří stejně jako v loňské sezoně boj se zákeřnou nemocí zvanou leukémie. Spolu s českou reprezentací, kluby z Tipsport extraligy a ostatními kluby z Chance ligy se znovu zapojí do projektu O Kapku lepší hokej, který bude probíhat od 4. do 7. února. Zubři se ho přímo zúčastní v sobotu 6. února prostřednictvím venkovního zápasu 27. kola, ve kterém se od 16:30 střetnou s Horáckou Slavií Třebíč. Na speciální utkání pak naváží společným darováním krve v úterý 9. 2. na Hematologicko–transfuzním oddělení Nemocnice AGEL Přerov.

Dobročinná aukce končí již dnes! Vydražte si hraný dres Radomíra Paly či FAN balíčky

pondělí 21.12.2020 | HC ZUBR Přerov
P ř e r o v – Stále ještě si lámete hlavu nad tím, co svým blízkým pořídíte pod stromeček? Možná právě vy si vyberete v předvánoční charitativní aukci Zubrů. Najdete v ní hrané či FAN dresy ikon přerovského A-týmu z letošní či předchozích sezon. Josefa Hrabala, Filipa Krále, Karla Pláška nebo Radomíra Paly. Vydražit si můžete i některých z balíčků klubových suvenýrů – obsahujících trička, koberečky, oficiální puky Chance ligy nebo čepice – sadu týmových plakátů, případně originální mírovou hokejku Tomáše Sýkory. Ale pozor, čas už máte jen do dnešního podvečera.

Hraný dres Radomíra Paly či FAN balíčky. Zubři přicházejí s aukcí na pomoc rodinám

pondělí 14.12.2020 | HC ZUBR Přerov
P ř e r o v – Stále ještě si lámete hlavu nad tím, co svým blízkým pořídíte pod stromeček? Možná právě vy si vyberete v předvánoční charitativní aukci Zubrů. Najdete v ní hrané či FAN dresy ikon přerovského A-týmu z letošní či předchozích sezon. Josefa Hrabala, Filipa Krále, Karla Pláška nebo Radomíra Paly. Vydražit si můžete i některých z balíčků klubových suvenýrů – obsahujících trička, koberečky, oficiální puky Chance ligy nebo čepice – sadu týmových plakátů, případně originální mírovou hokejku Tomáše Sýkory.

Charitativní akce SRDCE ZUBRA bije pro Honzíka vynesla čtvrt milionu korun

středa 13.5.2020 | Tisková zpráva
P ř e r o v – Další krásnou částku v rámci charitativních projektů HC ZUBR Přerov vynesla akce SRDCE ZUBRA bije pro Honzíka. Na podporu Honzíka, bojujícího se zákeřným lymfangiomem, a jeho rodiny putuje 250 948 korun! Zubři srdečně děkují všem, kteří podpořili nejen akci, ale také Valáškovi samotné milými slovy podpory.

Další stránky
123456>>