ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Kolín - Přerov (sobota 17:00) | JUNIOŘI: Zlín - Přerov (sobota 12:30) | DOROST: Vítkovice - Přerov (sobota 13:00)

Srdce Zubra

O Kapku lepší hokej: I hokejisté z Chance ligy se počtvrté za sebou zahalí do oranžové

úterý 31.1.2023 | HC ZUBR Přerov
4. února si bude svět připomínat den boje proti rakovině. A opět za velké podpory hokejového dění České republiky. Na začátku druhého měsíce roku 2023 se totiž rozběhne 4. ročník charitativního projektu O Kapku lepší hokej, jehož cílem je nejen šířit povědomí o nádorových onemocněních, či problematice poruch krvetvorby u dětských pacientů, ale také finanční pomoc, která bude letos zacílena na zakoupení speciálního přístroje Seahorse Analyzer. V roce 2023 bude tváří projektu sedmnáctiletý hokejista Sebastian Weitz, jenž má za sebou úspěšnou transplantaci kostní dřeně. Do projektu se zapojí národní tým, týmy Tipsport extraligy, Chance ligy, Univerzitní ligy ledního hokeje či ENYAQ hokejové ligy.

Odstartoval VI. ročník Charitativního týdne Chance ligy! Vydražte si hrané dresy Zubrů

pondělí 14.11.2022 | HC ZUBR Přerov, foto: Jan Gebauer
HC ZUBR Přerov se stejně jako v loňském roce zapojí do Charitativního týdne Chance ligy. Unikátní akce, která letos probíhá v týdnu od 14. listopadu do 20. listopadu, se účastní takřka všechny týmy Chance ligy, jež tak společně pomohou dobré věci. Výtěžek z aukce, do níž Zubři přidali originální hrané modré dresy Jakuba Svobody, Davida Březiny, Matouše Kratochvila, Roka Macuha a Antonína Pechance, poputuje na konto projektu Klokánek organizace Fond ohrožených dětí. Pokud Vaše srdce bije nejen pro hokej, ale i pro dobrou věc, rozhodně si tuto akci nenechte ujít.

Třetí ročník projektu O Kapku lepší hokej zajistil dětem přes 900 000 korun!

pátek 8.4.2022 | HC ZUBR Přerov
Třetí kolo dobročinné sbírky, která se zaměřuje na pomoc dětem s poruchou krvetvorby, přineslo Nadačnímu fondu Kapka naděje 905 282 korun! Díky fanouškům a hokejovým klubům, které poskytly svůj prostor, čas i finanční příspěvky, se podařilo poskládat částku přes 900 tisíc korun. Celkově se na pomoc dětem za tři roky vybralo už přes 2 miliony korun.

Derby pro charitativní účely, stará garda Zubrů zkříží hole s Prostějovem

středa 6.4.2022 | Petr Komárek, foto: Roman Kočí
P ř e r o v – Zavzpomínat na staré časy, oprášit hokejové parádičky a hlavně pomoci dobré věci. Bývalí hokejisté regionálních rivalů Přerova a Prostějova se rozhodli spojit síly. V pátek 8. dubna od 17:00 hodin sehrají na prostějovském ledě charitativní hanácké derby, jehož výtěžek půjde na podporu dětských pacientů onkologického oddělení nemocnice v Prostějově.

Přerov vyhlásil sbírku na pomoc Ukrajině. Tady je seznam věcí, kterými můžete přispět

úterý 1.3.2022 | HC ZUBR Přerov, foto: prerov.eu
Přerov reaguje na prosbu o pomoc, kterou mu adresovalo ukrajinské partnerské město Ivano-Frankivsk. Pro materiální podporu vyhlásil také sbírku mezi občany. Položky uvedené v seznamu níže můžete nosit k výjezdovým garážím u hasičské zbrojnice v ulici Šířava. Sbírka probíhá od pondělí 28. února do středy 2. března, vždy od 16 do 20 hodin.

Projekt O Kapku lepší hokej nekončí, pomoci můžete dražbou speciálních dresů

pátek 11.2.2022 | Petr Komárek, foto: Jan Gebauer
Letošní O Kapku lepší hokej na stadionech Tipsport extraligy či Chance ligy je sice minulostí, třetí ročník projektu samotného ale pokračuje dál. Pomoci nemocným dětem s poruchami krvetvorby nyní můžete prostřednictvím dobročinné aukce. Vydražit si v ní můžete i speciální hrané a podepsané dresy přerovských obránců Jiřího Krisla a Tomáše Kudělky s oranžovým rukávem a logem projektu O Kapku lepší hokej.

Další stránky
123456>>