ONLINE >>> MUŽI: Frýdek-Místek - Přerov 2:3 | JUNIOŘI: Přerov - Vsetín 3:7 | DOROST: Olomouc - Přerov (ODLOŽENO)

Srdce Zubra

Charitativní akce SRDCE ZUBRA bije pro Honzíka vynesla čtvrt milionu korun

středa 13.5.2020 | Tisková zpráva
P ř e r o v – Další krásnou částku v rámci charitativních projektů HC ZUBR Přerov vynesla akce SRDCE ZUBRA bije pro Honzíka. Na podporu Honzíka, bojujícího se zákeřným lymfangiomem, a jeho rodiny putuje 250 948 korun! Zubři srdečně děkují všem, kteří podpořili nejen akci, ale také Valáškovi samotné milými slovy podpory.

Držte s námi vlnu a podpořte dobrou věc! Aukce zubřích roušek odstartovala

pondělí 13.4.2020 | Petr Komárek
P ř e r o v – Chránit sebe i své okolí v ručně vyrobené roušce z dresů Zubrů a poctivé bavlněné látky Pivovaru ZUBR? A k tomu ještě podpořit dobrou věc? HC ZUBR Přerov přichází se speciální aukcí, v níž můžete vydražit některou z 43 modrožlutých roušek. Tím podpoříte seniory z Domova Na zámečku v Rokytnici. Jednotlivé roušky si prohlédněte v tomto článku. Prosíme, abyste je vybírali pečlivě právě podle fotografií, mají totiž různé střihy a velikosti. Jejich upřesnění naleznete přímo v aukci, která na serveru sportovniaukce.cz poběží do neděle 19. dubna 19:00 hodin. Do dražby se dostanete ZDE

Projekt SRDCE ZUBRA bije pro Honzíka jde do finále! Přispět můžete do 31. března

sobota 21.3.2020 | Petr Komárek
P ř e r o v – Další kapitola projektu SRDCE ZUBRA doslova sprintuje do cíle. Již jen deset dní – do úterý 31. března – má každý partner či fanoušek přerovského hokeje možnost pomoci Honzíkovi a jeho rodině příspěvkem na transparentní účet 123-1066670247/0100. Podpoříte tak sympatického hocha, jemuž se v přípravce kvůli zákeřné nemoci rozplynul hokejový sen. Ukažme všichni, že v nás bijí dobrá zubří srdce!

Pomáhejte s námi a vydražte si hokejku Tomáše Sýkory s podpisy A-týmu Zubrů

pátek 20.3.2020 | Petr Komárek
P ř e r o v – Teď je čas pomáhat a konat dobro! Zubři se v únoru zapojili do projektu O kapku lepší hokej a podpořili tak kampaň proti leukémii. Na helmách a hokejkách měli speciální symboly, k tradiční modrožluté kombinaci přidali oranžovou barvu – barvu boje s poruchou krvetvorby. Do dobročinné aukce pak věnovali hokejku Tomáše Sýkory s podpisy všech hráčů A-mužstva. Vydražit si ji můžete na webu sportovniaukce.cz na tomto odkaze Ale pozor, aukce končí už v neděli 22. března v 18:00 hodin. Výtěžek z dražby předají její organizátoři Nadačnímu fondu Kapka naděje.

SRDCE ZUBRA bije pro Honzíka! Pomozme společně chlapci, jenž přišel o hokejový sen

čtvrtek 27.2.2020 | Petr Komárek
P ř e r o v – Svou další kapitolu píše dlouhodobý projekt přerovského hokejového klubu s názvem SRDCE ZUBRA. Tentokrát bije pro Honzíka a jeho rodinu. Honzík bojuje s lymfangiomem – stále rostoucím nádorem v levé noze spojeným s poruchou lymfatického systému. Kvůli nemoci se mu už v přípravce rozplynul hokejový sen. Podpořte spolu s námi Honzíka s rodinou v nákladném boji. Přispět můžete na transparentní účet. Ukažme, že v nás bijí dobrá zubří srdce!

Zubři se přidají do celorepublikové akce, duel se Slavií nabídne O kapku lepší hokej

neděle 9.2.2020 | Petr Komárek
P ř e r o v – Boj s ošidnou nemocí zvanou leukémie podpoří hokejisté Přerova. Stejně jako česká reprezentace, kluby z Tipsport extraligy a ostatní kluby z Chance ligy se zapojí do projektu O kapku lepší hokej. Přímo se ho zúčastní v sobotu 15. února prostřednictvím domácího zápasu 50. kola, ve kterém se od 17 hodin střetnou se Slavií Praha.

Další stránky
123456>>