HC Spartak Uherský Brod - HC ZUBR Přerov (sobota 04. 11. 2023)
Kabina bude otevřena 9:30 - 9:45 hod., sraz v Uherském Brodě 10:45 hod., utkání 11:45 hod.
Blažek, Čechmánek, Brabec, Čech, Havelka, Jemelka, Masný, Roháč, Slaměník, Tomiga, Václavík, Žádník, Blaha, Budina, Šubrt, Klobáska
Změna nominace vyhrazena!!!
HC ZUBR Přerov - HC Uherské Hradiště (neděle 29. 10. 2023)
Sraz 9:30 hod., utkání 10:30 hod.
Blažek, Čechmánek, Brabec, Čech, Havelka, Jemelka, Masný, Menšík, Roháč, Slaměník, Tomiga, Václavík, Žádník, Blaha, Budina, Slavík
Změna nominace vyhrazena!!!
HOKEJ Uherský Ostroh - HC ZUBR Přerov (sobota 21. 10. 2023)
Kabina bude otevřena 7:45 - 8:00 hod., sraz v Uherském Ostrohu 9:15 hod., utkání 10:15 hod.
Blažek, Čechmánek, Brabec, Čech, Havelka, Jemelka, Masný, Menšík, Roháč, Slaměník, Tomiga, Václavík, Žádník, Blaha, Klobáska, Šubrt.
Změna nominace vyhrazena!!!
HC ZUBR Přerov - Tigers Zlín (neděle 15. 10. 2023)
Sraz 09:30 hod., utkání 10:30 hod.
Blažek, Čechmánek, Brabec, Čech, Havelka, Jemelka, Masný, Menšík, Slaměník, Roháč, Tomiga, Václavík, Žádník, Blaha, Budina, Klobáska.
Změna nominace vyhrazena!!!
HC Brumov-Bylnice - HC ZUBR Přerov (sobota 7. 10. 2023)
Kabina bude otevřena 7:15 - 7:30 hod., sraz v Brumově-Bylnici 9:00 hod., začátek utkání 10:00 hod.
Blažek, Čechmánek, Brabec, Čech, Havelka, Jemelka, Masný, Menšík, Slaměník, Tomiga, Václavík, Žádník, Schelle, Budina, Šubrt, Slavík.
Změna nominace vyhrazena!!!
HC ZUBR Přerov - HC Bobři Valašské Meziříčí (neděle 1. 10. 2023)
Sraz 9:30 hod., utkání 10:30 hod.
Blažek, Čechmánek, Brabec, Čech, Havelka, Jemelka, Masný, Menšík, Roháč, Slaměník, Tomiga, Václavík, Budina, Šubrt, Klobáska, Slavík.
Změna nominace vyhrazena!!!
HK Kroměříž - HC ZUBR Přerov (čtvrtek 28. 9. 2023)
Kabina bude otevřena 7:15 - 7:30 hod., sraz v Kroměříži 8:00 hod., začátek utkání 9:00 hod.
Blažek, Čechmánek, Brabec, Čech, Havelka, Jemelka, Masný, Menšík, Roháč, Slaměník, Tomiga, Václavík, Žádník, Schelle, Budina, Šubrt.
Změna nominace vyhrazena!!!
HC ZUBR Přerov - Berani Zlín (pátek 11. 8. 2023)
Sraz 11:30 hod., začátek 12.30, oběd 15:00.
Čechmánek, Blažek – Brabec, Čech, Havelka, Jemelka, Masný, Menšík, Roháč, Slaměník, Tomiga, Václavík, Schelle, Budina, Slavík, Šubrt, Špaček.
Změna nominace vyhrazena!!!
HC Uničov - HC ZUBR Přerov (neděle 19. 03. 2023)
Doprava auty, kabina bude otevřena 7:30 - 7:45 hod., sraz v Uničově 8:45 hod., utkání 9:45 hod.
Kotouček, Strejček, Bubeník, Černý, Drabina, Hambálek, Chodil, Konečný, Kučera, Kuchta, Pospíšil, Rác, Ševčík J., Ševčík M., Špunar, Švára, Tomaník.
Změna nominace vyhrazena!!!
HC ZUBR Přerov - HK Opava (úterý 14. 03. 2023)
Sraz 17:30 hod., utkání 18:30 hod.
Strejček, Kotouček, Bubeník, Černý, Drabina, Hambálek, Chodil, Konečný, Kučera, Kuchta, Pospíšil, Rác, Ševčík J., Ševčík M., Špunar, Švára, Tomaník
Změna nominace vyhrazena!!!