Nominace na utkání
HC ZUBR Přerov - SK Karviná
středa 29.10.2014, sraz 14:00, začátek utkání 15:00
Němec, Koblížek, Raška, Tomiga, Pečinka, Foltas, Válek, Hlávka, Buršík, Zdráhal, Složil, Schneider, Machalík, Plchot, Skřeček, Dohnal, Šíma
Změna nominace možná!!!
Nominace na utkání
HC ZUBR Přerov - HC Český Těšín
pondělí 27.10.2014, sraz 14:00, začátek utkání 15:00
Němec, Brada, Koblížek, Raška, Tomiga, Pečinka, Foltas, Válek, Hlávka, Buršík, Zdráhal, Složil, Kolařík, Machalík, Plchot, Skřeček, Dohnal, Šíma
Změna nominace možná!!!
Nominace na utkání
HC Nový Jičín - HC ZUBR Přerov
neděle 26.10.2014, sraz 06:45, odjezd 07:00, začátek utkání 09:00
Němec, Koblížek, Foltas, Hlávka, Buršík, Zdráhal, Raška, Válek, Složil, Kuchta, Machalík, Tomiga, Pečinka, Plchot, Skřeček, Dohnal, Šíma
Svačinu s sebou.
Změna nominace možná!!!
HC ZUBR Přerov - TJ Slavoj Český Těšín
pondělí 27.10.2014, sraz 14:00, začátek 15:00
Nominace bude upřesněna po nedělním utkání.
HC ZUBR Přerov - SK Karviná
středa 29.10.2014, sraz 14:00, začátek 15:00
Nominace bude upřesněna po pondělním utkání.
Zrušení tréninku
Z důvodu školního divadelního programu se ve čtvrtek 23. října ruší odpolední trénink skupiny C.
Nominace na utkání
HC ZUBR Přerov - LHK Jestřábi Prostějov
neděle 19.10.2014, sraz 12:30, začátek utkání 13:30
Němec, Raška, Koblížek, Hlávka, Buršík, Schneider, Šejba, Válek, Šíma, Kuchta, Machalík, Foltas, Pečinka, Plchot, Skřeček, Dohnal
Změna nominace možná!!!
Program v závěru roku
6. nebo 7.12. Přerov - Černí Vlci (mistrovské utkání)
15.12. - 1.1. vánoční prázdniny
8. - 12.12. tréninky (led + suchá příprava)
15. - 27.12. volno / individuální trénink
28.12. trénink (led)
29. - 30.12. turnaj Přerov roč. 2004 a mladší
31.12. - 1.1.2015 volno
2.1.2015 trénink (led)
3. nebo 4.1.2015 Opava - Přerov (mistrovské utkání)
Nominace na utkání
HK Mladí Draci Šumperk - HC ZUBR Přerov
sobota 18.10.2014, sraz 10:30, odjezd 10:45, začátek utkání 13:15
Němec, Raška, Koblížek, Válek, Foltas, Pečinka, Tatýrek, Hlávka, Buršík, Kolařík, Šíma, Kuchta, Machalík, Plchot, Skřeček, Dohnal
Změna nominace možná!!!
Nominace na utkání
HC Olomouc – HC ZUBR Přerov
neděle 12.10., sraz na ZS 12:30, odjezd na utkání 12:45, začátek 14:30
Němec, Brada, Raška, Koblížek, Tomiga, Pečinka, Foltas, Válek, Hlávka, Buršík, Dohnal, Šíma, Skřeček, Machalík, Plchot, Kuchta, Schneider
Změna nominace možná !!
Nominace na utkání
HC ZUBR Přerov – HC Frýdek-Místek
neděle 5.10.2014, sraz 12:30 na ZS, začátek utkání 13:30
Němec, Vojtek - Koblížek, Hlávka, Buršík, Zdráhal, Tomiga, Šejba, Foltas, Válek, Šíma, Skřeček, Machalík, Plchot, Kolařík, Dohnal, Raška
Změna nominace možná!!
Focení klubu
AKTUALIZOVÁNO - ZMĚNA ČASU FOCENÍ
V pondělí 6. října proběhne focení všech kategorií přerovského klubu. Prosíme uvědomit všechny hráče, asistenty a vedoucí týmu, ať jsou nachystaní na daný čas.
Termín kategorie MŽ D: 14:15 hod.