Nominace Český Těšín
Nominace k utkání LMŽ D HC ZUBR PREROV : Český Těšín konaného dne 20.9.2015 NE v MEO areně v Přerově se začátkem ve 14.15
Sraz : 13.15
Nominace :
B :Němec,Brada
O : Frankovič,,Stastný,Pospíšil,Procházka,,Dohnal,Přeslička
U : Zlámal,Zdráhal,Plchot,Pečínka,Skřeček,Grézl,Janků,Krištof;Ročák,Galnor
Treneři : Klimecký,Šejba
Vedoucí družstva :Šťastný
Nominace Haviřov
Nominace k utkání LMŽ D HC ZUBR PREROV : Havířov konaného dne 16.9.2015 ST v MEO areně v Přerově se začátkem v 15.00
Sraz : 14.00
Nominace :
Němec
Frankovič,Grézl,Janků,Krištof,Pospíšil,Procházka,Ročák,Galnor,
Zlámal,Přeslička,Zdráhal,Plchot,Pečínka,Stastný,Skřeček,Dohnal,
Treneři : Školoud,Klimecký
Vedoucí družstva :Sťastný
Nominace Vítkovice
Nominace k utkání LMŽ D HC ZUBR PREROV : Vítkovice konaného dne 12.9.2015 SO v MEO areně v Přerově se začátkem v 11.15
Sraz : 10.15
konečná nominace bude oznámena po předzápasovém tréninku
Nominace :
Vojtek
Frankovič,Grézl,Janků,Krištof,Pospíšil,Procházka,Ročák,Galnor,
Zlámal,JanekZdráhal,Plchot,Šíma,Pečínka,Nášel,Přeslička
Treneři : Školoud,Šejba,Tarnoczy
Vedoucí družstva : Vojtek
Omlouvání z neúčasti
Včera do utkání v Orlové bylo nominováno celkem 15 hráčů mladších žáků, z toho první/Vojtek/ se omluvil v sobotu a zajistil za sebe náhradu a druhý/Grezl/ se omluvil těsně před odjezdem v 6.30 ráno,další dva hráči /Horáka Šíma/ se bez omluvy nedostavili na mistrovské utkání,které jsme museli odehrát v 11 hráčích,ani rodiče dlašího hráče /Plchot/ nerespektovali to že součástí zájezdu byl domluvený oběd povinný pro všechny účastníky zájezdu k mistrovskému utkání do Orlové!
Prosíme tímto všechny rodiče hráčů aby omlouvali neúčast svých synů na trenincích ale i utkáních včas, minimálně den před utkáním a to vždy nominovaným trenerům na utkání,kontakt naleznete na webu HC ZUBR PŔerov v sekci kontakty mládeže,omluvenky posílejte vždy SMS zprávou také trenerovi Kužílkovi 608 722 580
Obědy na mistrovských utkáních do vzálenějších destinací budeme zajišťovat pro všechny nominované hráče účast na společném obědu bude vždy povinnou součástí účasti a nominace do utkání.Prosíme rodiče o respektování a spolupráci
Radomír Kužílek-sportovní manažer mládeže
Omlouvám se ,ale zpětně jsme zjistili že hráč Zlámal byl řádně omluven,prosím aby jste přijali moji omluvu!!
Radomír Kužílek
Nominace Orlová
Nominace k utkání LMŽ D Orlová : HC ZUBR PREROV konaného dne 6.9.2015 NE v Orlové se začátkem v 10.00
Sraz : 7.15 / Odjezd -bus : 7.30
konečná nominace bude oznámena po předzápasovém tréninku
Nominace :
Vojtek
Frankovič,Grézl,Janků,Krištof,Pospíšil,Procházka,Ročák,Galnor,Šťastný,
Horák,Zlámal,JanekZdráhal,Plchot,Šíma
Treneři : Kužílek,Školoud
Vedoucí družstva : Šťastný
oběd : 100,-Kč /povinný pr všechny nominované hráče,platba v hotovosti při nástupu d autobusu
šatna/broušení bruslí
Broušení bruslí treninkové skupiny B v průběhu školního roku 2015/2016 vždy v uterý-šatna MLŽ/nutné připravvit utřené brusle na nabroušení v pondělí po ranním treninku/
Pravidelný úklid šatny zajistí hokejový klub vždy ve čtvrtek /šatna bude uklizena jen za těch podmínek,že hráči nenechají na zemi jakoukoliv součást výstroje,tak aby mohla být zem setřena a vysávačem uklízena podlahová plocha/.
Hráči si zodpovídají samostaně za úklid místa a rozvěšení všech součástí výstroje
Klub nezodpovídá za jakékoliv věci uložené v šatně
Tréninkové skupiny
Tréninkové skupiny: září 2015 - březen 2016
Skupina A: Postava, Suchánek, Zeman, Raška L., Svozil, Fencl, Zábranský, Greč, Holík, Kaprál, Nesvadba, Chytil, Tarnoczy, Ministr, Kleniar, Kolařík, Hanák, Petr, Ryšavý, Jobánek, Štíbr, Hradil, Brázda
Skupina B: Němec, Vojtek, Urban, Kolár, Skopal, Koblížek, Tomiga, Choma, Kundrátek, Hudec, Složil, Falta, Machalík, Hlávka, Buršík, Dohnal, Válek, Pečinka, Skřeček, Šíma, Zdráhal, Plchot, Raška T.
Skupina C: Brada, Trnka, Ryšavý, Kuchta, Schneider, Kolařík, Tatýrek, Šejba, Procházka, Grézl, Hanák, Nášel, Krištof, Frankovič, Pospíšil, Ročák, Janků, Zlámal, Horák, Svozil, Galnor, Škňouřil, Šťastný, Janek, Přeslička, Macháček Matěj
Od 1.9. do 11.9. 2015
Skupina 2. + 3.: Gremlica, Šejba, Svoboda, Tsubera, Rudolf, Polame, Raška A., Ondriš, Zavadil Jiří, Zavadil Jan, Hermély, Rozehnal, Ráb, Nedbal, Mrlík, Šindler, Daniš, Matyáš, Rohan, Macháček Lukáš, Koudela, Rybka, Ambruz, Gregůrek, Šťastný, Doležal, Kratochvíl, Králík, Procházka, Beneš, Chylík, Bluma, Mozr, Málková, Němec F., Němec J., Zelinka, Hlobil, Žaroský, Filípek, Kolář, Kováč
1. třída – trénuje s přípravkou
Od 14.9. 2015 do 31.3. 2016
Skupina 4. + 3.: Gremlica, Šejba, Svoboda, Tsubera, Rudolf, Polame, Raška A., Ondriš, Zavadil Jiří, Zavadil Jan, Hermély, Rozehnal, Ráb, Nedbal, Mrlík, Šindler, Daniš, Matyáš, Rohan, Macháček Lukáš, Koudela, Rybka, Ambruz, Gregůrek
Skupina 2. + 1.: Šťastný, Doležal, Kratochvíl, Králík, Procházka, Beneš, Chylík, Bluma, Mozr, Málková, Němec F., Němec J., Zelinka, Hlobil, Žaroský, Filípek, Kolář, Kováč + 16 prvňáků Vyhrazujeme si právo posunu hráče.
Vyhrazujeme si právo posunu hráče.
TRENÉRSKÁ RADA HC ZUBR PŘEROV
Nominace Jíčín
Nominace k utkání LMŽ D HC ZUBR PREROV : Nový Jíčín konaného dne 2.9.2015 ST v MEO arena v Přerově se začátkem v 15.00
Sraz : 14.00
Nominace :
Brada
Frankovič,Grézl,Janků,Krištof,Pospíšil,Procházka,Ročák,Zlámal,Svozil,Galnor,Šťastný,
Treneři : Školoud,Klimecký,Šejba
Vedoucí družstva : Jendrišák,Svozil
definitivní nominace bude potvrzena den před utkáním!!!
Nominace Brno
Nominace k přípravnému utkání HC Kometa Brno : HC ZUBR hraného dne 26.8.2015 ST od 13.00 hod na ZS v Blansku
sraz v 10.15 hod / bus : 10.30
Nominace :
Vojtek
Krištof,Svozil,Ročák,Kuchta
Frankovič,,Nášel,Grézl,Galnor,Přeslička,Janek,
Schneider,Tatýrek,Janků,Zlámal,Hanák
Treneři : Kužílek,Klimecký
startovne=/doprava-bus +oběd : 350,-Kč/hráč
oběd na ZS v Blansku je objednán a zajištěn pro všechny nominované hráče,odjezd s rodiči po obědě nebo společně autobusem!!
Nominace Kometa
Nominace k utkání HC ZUBR : Kometa Brno dne 19.8.2015 se začátkem ve 15.00 v MEO areně v Přerově
sraz : 14.00
nominace :
Brada,Vojtek
Krištof,Svozil,Ročák,Pospíšil,Kuchta
Frankovič,,Nášel,Grézl,Galnor,Přeslička,Štastný,Janek,Kolařík,
Procházka,Schneider,Šejba,Tatýrek,Janků,Zlámal
startovné/rozhodčí : 50,-Kč