ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Kolín - Přerov 2:3 (PP) | JUNIOŘI: Zlín - Přerov 7:5 | DOROST: Vítkovice - Přerov 2:3

Zubři si pojistili velezkušeného odchovance. Josef Hrabal prodloužil do konce ledna 2022

Zubři si pojistili velezkušeného odchovance. Josef Hrabal prodloužil do konce ledna 2022
P ř e r o v – Obránce Josef Hrabal bude u Zubrů působit minimálně do 31. ledna 2022. Odchovanec přerovského hokeje, bývalý reprezentant a vítěz extraligy z roku 2011 se s vedením klubu dohodl na prodloužení smlouvy. Původně byl na Hané domluvený na angažmá do konce října. V letošním ročníku Chance ligy zatím odehrál patnáct zápasů, ve kterých nasbíral osm asistencí.

„Pepa je důležitou součástí týmu jak na ledě, tak samozřejmě v kabině. Jsme rádi, že se rozhodl nadále zůstat v Přerově. I vzhledem k tomu, jakou teď máme marodku, je to velmi pozitivní zpráva. Prodloužili jsme smlouvu, nicméně stále trvá gentlemanská domluva. Pokud by Pepa dostal skvělou nabídku, může odejít. Existuje i možnost, že by s námi zůstal do konce sezony. Všechno se bude řešit v průběhu následujících měsíců," řekl k prodloužení smlouvy s majitelem více než 500 extraligových startů sportovní manažer Zubrů Pavel Hanák.

Šestatřicetiletý Hrabal je s osmi kanadskými body aktuálně neproduktivnějším přerovským obráncem. V rodném městě nastupuje třetí sezonu v řadě. Po návratu v roce 2019 během osmi duelů třikrát skóroval, v zahraničí se následně upsal anglickému Sheffieldu. V loňském ročníku si za dvacet pět utkání připsal sedm branek a sedmnáct gólových nahrávek, poté zamířil do rakouského Villachu.