Děkujeme všem fanouškům a partnerům za podporu a přízeň v sezoně 2023/24.

Zubři rozšířili soupisku. Podepsali šest mladíků, včetně juniorských vicemistrů

Zubři rozšířili soupisku. Podepsali šest mladíků, včetně juniorských vicemistrů
P ř e r o v – Stejně jako v předchozích letech budou tým prvoligových hokejistů Přerova tvořit také hráči, kteří před nedávnem prošli mládeží hanáckého klubu, nebo v ní stále působí. Vedení Zubrů si smlouvami pojistilo obránce Jana Billu a Tomáše Hanáka (na úvodním snímku) a útočníky Davida Dobšu, Patrika Tarnoczyho, Radima Hradila a Ludvíka Lysoňka. Billa, Hradil a Lysoněk byli členy stříbrné přerovské juniorky, která pro MEO nakonec vybojovala nejvyšší juniorskou domácí soutěž.

Většina mladíků figurovala na soupisce A-týmu už v minulé sezoně. Dobša zasáhl do 36 zápasů, Hanák do patnácti a Hradil do osmi. Všichni si přitom v Chance lize připsali premiérový gól. Jednadvacetiletý Hanák, který působil také o soutěž níž ve Valašském Meziříčí (11 zápasů, 1+5), skóroval v prosinci doma proti Kolínu, aktuálně stejně starý Dobša zkraje ledna v Šumperku a devatenáctiletý Hradil v prvním utkání osmifinále play-off na ledě Frýdku-Místku.

Patrik Tarnoczy při listopadovém domácím derby s Prostějovem.

Dvacetiletý Tarnoczy zaznamenal za Zubry třináct startů. Stejně jako Hanák nastupoval také za druholigové valašské Bobry (15 zápasů, 2+5). Osmnáctiletý česko-rakouský bek Billa se formou střídavých startů z Přerova spolu s Dobšou mihl v Hodoníně, především však sbíral zápasy za přerovskou juniorku, s kterou došel až do finále Ligy juniorů. Osmnáctiletý Lysoněk posílil juniorku v průběhu sezony a stejně jako Hradil patřil mezi její hlavní tahouny. Také díky bodům útočníků z ročníku 2003, respektive 2004, se v Přerově bude hrát juniorská extraliga.

Radim Hradil během prosincového domácího utkání proti Kolínu.