>>> ONLINE PERMANENTKY <<<     POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: CELKEM 259, PATRON 49 (stav k 30.6., 14:00)

Zubři prodloužili smlouvu s Šimonem Kratochvílem. Útočník to kvituje

Zubři prodloužili smlouvu s Šimonem Kratochvílem. Útočník to kvituje
P ř e r o v – Na další sezonu si Zubři zajistili služby svého odchovance Šimona Kratochvíla. Po prodloužení stávající smlouvy o jeden rok bude třiadvacetiletý útočník působit v přerovském dresu i v ročníku WSM ligy 2018/19. Jednání s klubem podle Kratochvílových slov proběhlo rychle a nevyskytlo se nic, co by ho mohlo zkomplikovat.

Když Šimonu Kratochvílovi přerovští trenéři řekli, že s ním počítají pro následující prvoligovou sezonu, měl jasno. „Teď se snažím co nejlépe připravit, aby to v sezoně pořádně vypadalo," sdělil třiadvacetiletý odchovanec Zubrů.

V loňské sezoně stihl na Hané odehrát 34 zápasů, ve kterých si připsal šest branek a čtyři asistence. Jednu zvládl ve čtvrtfinálové sérii play-off se Slavií Praha. Současně ještě desetkrát nastoupil ze druholigový Nový Jičín. To když pro něj v zápasové sestavě žlutomodrých nezbylo místo. O soutěž níž jednou skóroval a dvakrát na branku přihrál.

Letošní jednání s přerovským klubem shrnul útočník, který je vášnivým motorkářem, jako bezproblémové. „Bylo rychlé a jednoduché. Změnili jsme maximálně pár drobností ve smlouvě," prozradil.

O svém cíli do další sezony už Šimon Kratochvíl také přemýšlet nemusí. „Chci být co nejvíce nápomocný týmu. Jak gólově, tak herně," vzkázal.

Pro jiné působiště než Přerov se naopak rozhodlo Šimonovo dvojče Matouš Kratochvíl. „Matouš dostal jinou a lepší nabídku a rozhodl se, že půjde vstříc nové výzvě. My mu v tom nechceme bránit," komentoval odchod vyššího z bratrské dvojice Kratochvílů sportovní manažer Zubrů Pavel Hanák.