ONLINE >>> MUŽI: Prostějov - Přerov 1:4 | JUNIOŘI: Přerov - Havířov 6:2 | DOROST: Přerov - Vítkovice 2:3 (PP)
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 nově v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Zubři myslí na druhé. Stejně jako loni se zapojí do Charitativního týdne WSM ligy

Zubři myslí na druhé. Stejně jako loni se zapojí do Charitativního týdne WSM ligy
P ř e r o v – Projekt Charitativní týden WSM ligy se na konci listopadu uskuteční napříč druhou nejvyšší hokejovou soutěží. Stejně jako v loňské sezoně se do něj zapojí i HC ZUBR Přerov. Prostřednictvím charitativní sbírky zachovalých hraček, knížek nebo hygienických potřeb na domácím zápase s Českými Budějovicemi (25.11., 17.00) a účasti v aukci na webu sportovniaukce.cz podpoří děti z olomouckého Klokánku – projektu organizace Fond ohrožených dětí. Přidejte se k nám a vykouzleme společně úsměv na dětských tvářičkách!

Charitativního týdne WSM ligy se vedle Zubrů zúčastní i další prvoligové kluby, například Slavia Praha, Energie Karlovy Vary či Motor České Budějovice.

Přerovská podpora projektu bude mít dvě části. První proběhne v rámci domácího utkání právě s Českými Budějovicemi v sobotu 25. listopadu.

Darujte zachovalé plyšáky, obrázkové knihy či ručníky

U vchodu do MEO Arény se bude nacházet speciální místo, kam bude moci každý ze zubřích fanoušků vložit věc, kterou by chtěl dětem z Klokánku věnovat. Vítány jsou především zachovalé hračky jako třeba plyšáci, knížky, případně hygienické potřeby typu plenek, vlhčených ubrousků, šamponů nebo ručníků, které už doma nepotřebujete. Dětem, jež z různých důvodů nemohou momentálně žít doma s rodiči, udělají velkou radost!

Výtěžek této sbírky předají zástupci HC ZUBR Přerov přímo v nejbližším sídle Klokánku, v Peřinově ulici v Olomouci.

Druhou část projektu Charitativní týden WSM ligy představuje aukce na internetové adrese sportovniaukce.cz Ta bude probíhat před sbírkou v MEO Aréně i po ní – od 20. listopadu do 4. prosince – a nabídne vydražení zajímavých a hodnotných předmětů spjatých s prvoligovými kluby.

Zubři do dobročinné aukce, jež Klokánku přinese finanční podporu, věnují hraný modrý dres Karla Pláška z loňské sezony podepsaný všemi hráči současného A-týmu a podepsanou hokejku Lukáše Klimeše. Jejich noví držitelé k nim navíc dostanou i certifikáty pravosti. Vše si – na základě vzájemné domluvy – budou moci vyzvednout buď v přerovském hokejovém stánku, nebo na jimi zvolené poště.

Peníze nashromážděné charitativní sbírkou na webu sportovniaukce.cz obdrží zástupci organizace Fond ohrožených dětí – projektu Klokánek při slavnostním ceremoniálu v Síni slávy českého hokeje, a to v průběhu ledna. Vloni aukce vynesla více než 50 tisíc korun.

Podpořte společně s námi dobrou věc a pomozte nám rozveselit děti, které v životě neměly tolik štěstí!

O Klokánku

Klokánek je projekt Fondu ohrožených dětí, jehož cílem je nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena trvalá náhradní rodinná péče (osvojení, pěstounská péče, svěření do výchovy třetí osoby).

(Zdroj: fod.cz)