PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Závěr srpnových turnajů: Junioři skončili na druhém místě, nestačili jen na Havířov

P ř e r o v – Měsíc srpen se loučí a s ním i úvodní série mládežnických turnajů, které každý víkend probíhaly v přerovské MEO Aréně. Závěr nabídl turnaj juniorské kategorie, jehož účastníky byly čtyři týmy z prvoligové soutěže. Zubři na domácím ledě vybojovali krásné druhé místo, když remizovali s Frýdkem-Místkem, dvakrát otočili utkání s favorizovanou Porubou a hořkost porážky poznali až v závěrečném klání proti Havířovu, který si z Přerova odvezl nejcennější trofej.
Zápasy se hrály podle švýcarského systému, tedy na 2 x 25 minut čistého času a každý poločas byl brán jako samostatné utkání s bodovým hodnocením. Vítěz bral tři body a při remíze si obě mužstva připsala jeden. Před každým dvojzápasem se navíc jely samostatné nájezdy, které byly rozhodujícím měřítkem v případě rovnosti bodů v konečné tabulce turnaje.

Výsledky zápasů na turnaji

HC ZUBR Přerov – HC Frýdek-Místek 0:0 (nájezdy 3:2)

HC ZUBR Přerov – HC Frýdek-Místek 1:1
Branky a nahrávky: 6. Rajnoch (Gremlica) – 22. Strakoš (Kocháň, Valíček)

HC RT TORAX Poruba – AZ Havířov 0:0 (nájezdy 1:2)

HC RT TORAX Poruba – AZ Havířov 1:1
Branky a nahrávky: 9. Smrčka (Gola R.) – 1. Vyčesaný (Křibík, Graca)

AZ Havířov – HC Frýdek-Místek 2:1 (nájezdy 1:0)
Branky a nahrávky: 17. Křibík (Vyčesaný), 24. Křibík (Vyčesaný, Chroboček) – 13. Matějka

AZ Havířov – HC Frýdek-Místek 2:0
Branky a nahrávky: 14. Šmíd (Fejko), 19. Sap (Macuh)

HC RT TORAX Poruba – HC ZUBR Přerov 1:2 (nájezdy 1:0)
Branky a nahrávky: 12. Mládek (Gola R.) – 18. Šnirc, 24. Rajnoch (Šnirc)

HC RT TORAX Poruba – HC ZUBR Přerov 1:2
Branky a nahrávky: 3. Brnčál (Smrčka) – 24. Zavřel (Tomaník), 25. Kubal (Müller)

HC Frýdek-Místek – HC RT TORAX Poruba 0:0 (nájezdy 1:2)

HC Frýdek-Místek – HC RT TORAX Poruba 3:0
Branky a nahrávky: 5. Minařík, 16. Zberovský (Minařík, Bartoň), 22. Flok

HC ZUBR Přerov – AZ Havířov 0:1 (nájezdy 0:1)
Branky a nahrávky: 12. Polak E. (Vyčesaný, Graca)

HC ZUBR Přerov – AZ Havířov 0:0