DĚKUJEME FANOUŠKŮM A PARTNERŮM KLUBU ZA PODPORU HC ZUBR PŘEROV V SEZONĚ 2022/2023

Zástupci města Přerova poděkovali starším žákům za obrovský úspěch na MČR

Zástupci města Přerova poděkovali starším žákům za obrovský úspěch na MČR
P ř e r o v – Zubří mládež si v závěru března rozšířila svou již nesmírně bohatou galerii velkých úspěchů o další vynikající počin. Starší žáci totiž ovládli Žákovskou ligu a z Mistrovství republiky, jenž se konalo v Hradci Králové, přivezli bronzové medaile. Úspěch nezůstal bez povšimnutí - hokejisty totiž společně s florbalistkami ze ZŠ U Tenisu přijalo vedení města v čele s primátorem Vladimírem Puchalským.
Hokejisté i florbalistky obsadili shodně třetí příčky a nebyli daleko od ještě vyšších pozic. Oba úspěchy ocenil nejen primátor města Vladimír Puchalský, ale také jeho náměstek Tomáš Navrátil, který se v oblastech své působnosti věnuje mimo jiné školství a sportu. ”Třetí místo v republice vnímám jako obrovský úspěch. Děkuji vám za to, jak jste naše město reprezentovali a budujete o něm naprosto jednoznačně pozitivní obraz. Doufám, že ho ponesete ještě dlouhá léta a dosáhnete ještě větších úspěchů," řekl primátor Vladimír Puchalský.

Slovo pak dostal také Přemysl Dvorský, ředitel Základní školy Želatovská, sportovní manažer Zubrů Vladimír Kočara či sekretář klubu Aleš Verlík, který zavzpomínal na minulé úspěchy z Mistrovství republiky. O úspěchu florbalistek referovala vedoucí týmu Nela Žemlová.

Od vedení města dostali hokejisté malý dárek a mohli si pochutnat na občerstvení v podobě dortu. Na oplátku ukázali pohár a podělili se také o zážitky z vrcholné akce sezóny. “Bylo to hodně příjemné. Je to čest být u primátora, který celý tým pozval a poděkoval nám za dosažené výsledky,“ řekl útočník Martin Ryšavý.

Ten patřil k nejvýraznějším postavám přerovského mužstva a na svém dresu nosil kapitánské céčko. Mezi florbalistkami ze Základní školy U Tenisu měl svoji sestru Lenku. “Také byla kapitánkou a skončila třetí. Navzájem jsme si přáli velký úspěch. Byla i v Hradci Králové na zápasech a společně s ostatními nám fandila,“ dodal Ryšavý.

Fotografie ze setkání Zubrů s vedením města naleznete v galerii