ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Poruba - Přerov (sobota 17:00) | JUNIOŘI: Třinec - Přerov (sobota 13:00) | DOROST: Přerov - Olomouc 3:0

Zápasy mládeže Zubrů běží živě. V září je můžete sledovat se slevou dvacet procent

Zápasy mládeže Zubrů běží živě. V září je můžete sledovat se slevou dvacet procent
P ř e r o v – Nejen zápasy A-týmu můžete během ligové sezony sledovat živě. Platforma Czechicehockey.tv vám nabízí přímé přenosy z utkání zubří mládeže. Duely extraligových celků juniorky či dorostu pod střechou přerovského stadionu vám tak už neuniknou. Navíc můžete zhlédnout také venkovní zápasy, služba totiž funguje na více než osmi desítkách stadionů v České republice. Během září si můžete zakoupit roční předplatné se slevou 20 procent. Stačí při koupi uvést kód ZARI20. U registrace nezapomeňte jako svůj oblíbený klub označit HC ZUBR Přerov.

Czechicehockey.tv je streamovací službou, která nabízí možnost sledovat hokej z více než 80 stadionů po celém Česku a zvýšit tak popularitu tohoto sportu, a to napříč všemi věkovými kategoriemi. Kromě zprostředkování hokejových zážitků divákům nabízí služba také možnosti růstu jednotlivých klubů! Hokejové týmy mají k dispozici data, prostřednictvím kterých mohou trenéři analyzovat tréninky i zápasy, a tím přispět k lepší efektivitě týmu a budoucím úspěchům.

Jestliže nemůžete fandit přímo z tribuny, vytvořte si účet na Czechicehockey.tv, ať vám nic neunikne!