Děkujeme všem fanouškům a partnerům za podporu a přízeň v sezoně 2023/24.

Významný partner pro přerovský hokej! Zubry podpoří společnost RC Europe

Významný partner pro přerovský hokej! Zubry podpoří společnost RC Europe
P ř e r o v – Hokejoví Zubři zahájí na počátku května už desátou sezonu v Chance lize a k této jubilejní metě vítají významného obchodního partnera. Klub HC ZUBR Přerov bude podporovat developerská a investiční skupina RC Europe, která se už od roku 2005 zabývá výstavbou a rekonstrukcí budov.
Developerská a investiční skupina RC Europe má své české sídlo v nedalekém Vyškově, působí ale také v Rumunsku, Chorvatsku a Srbsku. Na svém kontě má již více než stovku dokončených projektů.

„Lední hokej je nákladný sport a my se neustále snažíme, abychom ho pro naše fanoušky mohli v Přerově držet na vysoké úrovni. Proto jsme velmi rádi, že můžeme v naší zubří rodině přivítat nového významného obchodního partnera. Velmi si vážíme projeveného zájmu a podpory a těšíme se na spolupráci,“ řekl jednatel klubu HC ZUBR Přerov Tomáš Pluháček.

Spojení Přerova se společností RC Europe bude výrazné i mimo hokej, a to díky investičnímu záměru vybudovat v lokalitě mezi Přerovskými strojírnami a místní částí Henčlov výrobně-logistický areál. Zastupitelé města již na únorovém zasedání schválili prodej pozemků a dali investici ve výši jedné miliardy korun zelenou.

„Hokej je můj oblíbený sport. Od postupu do první ligy si každý rok kupuji permanentky a chodím na zápasy Zubrů. Na Přerovsku teď postupně rozjíždíme velké projekty a naším cílem je, abychom se vůči regionu chovali zodpovědně a něco mu také přinesli. V oblastech našeho podnikání podporujeme sport i kulturu, proto jsme se rozhodli, že k již běžící podpoře kanoistiky vstoupíme i do přerovského hokeje, který má vybudované zvučné jméno,“ uvedl Jan Prokop, spolumajitel společnosti RC Europe.


Foto: www.rceurope.cz