Děkujeme všem fanouškům a partnerům za podporu a přízeň v sezoně 2023/24.

Výrazná posila do začátku sezony! K Zubrům se znovu vrací obránce Josef Hrabal

Výrazná posila do začátku sezony! K Zubrům se znovu vrací obránce Josef Hrabal
P ř e r o v – Už od startu suché přípravy je složení přerovského A-týmu pro novou sezonu Chance ligy prakticky kompletní, sportovní úsek Zubrů však do mužstva přece jen přidává ještě jednu obrovskou posilu. Zkušenostmi už tak nabitá obrana se dále rozrůstá o odchovance Josefa Hrabala!
Obránce Josef Hrabal se řadí mezi nejslavnější odchovance přerovského hokeje. Pětatřicetiletý zadák s velkou zásobou zkušeností nejen z české extraligy, ale také z nejvyšších soutěží v Rusku, Švédsku či Finsku, bude další klíčovou postavou Zubrů.

Mateřskému Přerovu pomáhal už v posledních dvou sezonách, vždy s nálepkou rozdílového hráče. V loňském ročníku odehrál na Hané 25 zápasů (7+17) a výrazně přispěl dalšímu výbornému umístění po základní části. Na konci přestupního období však vyslyšel nabídku rakouského Villachu, se kterým ale vypadl již ve čtvrtfinále play-off. Sezonu poté dokončil 16 zápasy na Britských ostrovech v dresu Sheffieldu, kde se o rok dříve radoval ze zisku mistrovského titulu.

Teď se vrací zpátky do MEO Arény a zadní řady Zubrů ještě více zpevní. K dispozici bude minimálně v první třetině základní části. „Je výborné, že jsme se s Pepou domluvili. Smlouva je zatím podepsaná do konce října a pak se rozhodne, co bude dál. I kdyby zde měl Pepa opět působit jen krátkou dobu, tak je to pro nás nadstandardní hráč. Za mě to byl v uplynulém ročníku nejlepší obránce Chance ligy. Pro celý klub i pro naše fanoušky je to skvělá zpráva,“ řekl Pavel Hanák, sportovní manažer HC ZUBR Přerov.