PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Víkend plný hokeje, starší dorost čeká mezinárodní turnaj

Víkend plný hokeje, starší dorost čeká mezinárodní  turnaj
P ř e r o v – Mladí Zubři během minulého týdne rozjeli program přípravných zápasů a ten bude samozřejmě pokračovat i v tom současném. Kromě klasických střetnutí přerovský stadion pohostí také první ze dvou turnajů, které budou naši mládežníci v předzávodním období doma absolvovat. Oba víkendové dny mají vyhrazeny starší dorostenci, jejichž turnaj proběhne navíc s hodně zajímavou mezinárodní účastí. Kromě domácího Přerova se dvoudenního zápolení zúčastní mužstva Třebíče a Písku, zahraničními účastníky pak jsou slovenský Martin a korejská reprezentace do osmnácti let. Veškeré informace o turnaji naleznete v článku.

Informace o turnaji:

Pořadatel: HC ZUBR Přerov
Pravidla: Hraje se podle soutěžního řádu ledního hokeje a propozic turnaje
Věková hranice: Ročník 1995, 1996 a mladší
Systém turnaje: Hraje každý s každým
Hrací doba: 3 x 20 minut čistého času. Úprava ledu po každé první třetině a po každém utkání
Hodnocení: 1) počet dosažených bodů, 2) vzájemná utkání, 3) brankový rozdíl, 4) brankový podíl, 5) los.
Ocenění: Každé družstvo obdrží diplom. Týmy na 1. - 3. místě dále pohár, týmy na 4. - 5. místě upomínkový talíř. Slavnostní zakončení bude provedeno ihned po posledním utkání.

Účastníci turnaje:

HC ZUBR Přerov, SK Horácká Slavia Třebíč, IHC KOMTERM Písek, MHC Martin, Korejská republika U18

Časový rozpis turnaje

sobota  18.08.2012   09:45 - 11:45     HC ZUBR Přerov - Korea U18
                     11:45 - 13:45     MHC Martin - SK Horácká Slavia Třebíč
                     13:45 - 15:45     Korea U18 - IHC KOMTERM Písek
                     15:45 - 17:45     SK Horácká Slavia Třebíč - HC ZUBR Přerov
                     17:45 - 19:45     IHC KOMTERM Písek - MHC Martin

neděle  19.08.2012   08:30 - 10:30     SK Horácká Slavia Třebíč - IHC KOMTERM Písek
                     10:30 - 12:30     MHC Martin - Korea U18
                     12:30 - 14:30     IHC KOMTERM Písek - HC ZUBR Přerov
                     14:30 - 16:30     Korea U18 - SK Horácká Slavia Třebíč
                     16:30 - 18:30     HC ZUBR Přerov - MHC Martin