PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Týmy dorostu hrály ve čtvrtek přípravné zápasy v Brně

B r n o – Přerovští mladší i starší dorostenci už mají za sebou dva přípravné zápasy. Oba týmy se ve čtvrtek představily v brněnské hale na Úvoze, kde byla jejich soupeřem Kometa. Do úvodního utkání tentokrát nastoupili mladší dorostenci, kterým se ale vůbec nevydařila první třetina. Soupeř poté odskočil už na rozdíl čtyř branek, ale mladí Zubři nakonec dokázali ve třetí třetině skóre stáhnout na konečných 5:3. Druhé utkání staršího dorostu se poté hrálo ve velkém tempu a k vidění byla řada pěkných šancí. Remízu 4:4 nakonec naši starší dorostenci zachránili necelou půl minutu před koncem. Na samostatné nájezdy poté prohráli 0:1.
Mladší dorost:

HC Kometa Brno Úvoz - HC ZUBR Přerov 5:3 (4:1, 1:0, 0:2)

Branky Přerova: Gremlica (M. Kratochvíl), Karola (Čelko, Novák), Václavíček

HC ZUBR Přerov: Grigárek (31. Dlouhý) - Běhal, Tomiga - Šťastný, Buchta - Duda, Kundrátek - Václavíček, M. Kratochvíl, Gremlica - Čelko, Novák, Karola - Zapletal, Šnirc, Perutka - Padalík, Metelka, Němec