PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Sumář výsledků odehraných utkání přerovské mládeže

P ř e r o v – Mládežnické týmy Zubrů ani v posledních dnech rozhodně nezahálí a pilně se připravují na začátek nové sezóny. Zcela jasným důkazem toho je další spousta zápasů, kterých se naši mladí hokejisté zúčastnili. Mužstva juniorů a mladšího dorostu dokonce kromě klasických střetnutí vyrazila i na turnaje. Oba shodně do Šumperka. Starší dorost se pro změnu usadil doma, kde probíhal turnaj dokonce v mezinárodním měřítku. Žáci z hokejových tříd měli na programu dvojzápasy se Zlínem a na ledovou plochu vyjeli i ti nejmenší hráči ročníků 2004 a 2005, kteří se utkali s Olomoucí a Prostějovem. V článku se můžete podívat na hodně bohatý souhrn výsledků odehraných utkání za posledních deset dnů.

Junioři – turnaj v Šumperku

Zápasy se hrály podle speciálního modelu, vždy na 50 minut hrubého času bez přestávek. Tým přerovských Zubrů pod taktovou koučů Petra Dočkala a Lubomíra Václavíčka obsadil čtvrté místo, celkovým vítězem se stal domácí Šumperk.

Junioři – přípravné zápasy

HC ZUBR Přerov – Královští lvi Hradec Králové 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)
Branky Zubrů: 6. Šnirc (Čelko), 16. Čelko (Rajnoch), 50. Kebza (Brada)

HC ZUBR Přerov – VHK Vsetín 3:4 (1:0, 2:1, 0:3)
Branky Zubrů: 10. Spěvák (Adámek), 12. Fibrich (Nedopil), 34. Koutský (Andrýsek)

Starší dorost – mezinárodní turnaj v Přerově

HC ZUBR Přerov – U18 South Korea 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 6. Pecha (Rybka), 38. Nohál (Karola, Kubal), 59. Červínek (Pecha)

SK Horácká Slavia Třebíč – HC ZUBR Přerov 5:6 (3:2, 2:3, 0:1)
Branky a nahrávky: 9. Karola, 20. Nohál (Karola), 30. Padalík (Pecha), 37. Nohál (Karola, Kubal), 39. Karola (Nohál, Kubal), 48. Škubala (Vlach)

IHC KOMTERM Písek – HC ZUBR Přerov 5:3 (0:1, 2:2, 3:0)
Branky a nahrávky: 13. Karola (Kubal), 33. Škubala (Nohál), 40. Gremlica (Hurta, Rybka)

HC ZUBR Přerov – MHC Martin 1:7 (0:4, 0:3, 1:0)
Branky a nahrávky: 52. Padalík (Nohál)

Starší dorost – přípravné zápasy

HCM Warrior Brno – HC ZUBR Přerov 2:6 (0:6, 2:0, 0:0)
Branky Zubrů: 6. Karola (Gremlica), 9. Karola (Gremlica), 13. Václavíček (Gremlica), 13. Kubal (Padalík), 14. Müller (Duda), 15. Kubal (Duda)

HC ZUBR Přerov – VHK Vsetín 1:5 (0:1, 0:4, 1:0)
Branky Zubrů: 50. Karola (Kubal, Nohál)

Mladší dorost – turnaj v Šumperku

Zápasy na turnaji se hrály na 2 x 25 minut čistého času hry. Každý poločas byl brán jako samostatné utkání a podle toho bodově hodnocen. Přerovský tým, vedený trenérem Vladimírem Kočarou, skončil v podhůří Jeseníků na třetím místě.

HC ZUBR Přerov – HC Olomouc 1:4, 0:7
Branky Zubrů: Blahunek

HC ZUBR Přerov – LHK Jestřábi Prostějov 4:3, 0:2
Branky Zubrů: Horký 2, Pochyla, Peterka

HC ZUBR Přerov – HK Mladí Draci Šumperk 1:2, 3:2
Branky Zubrů: Pochyla 2, Galetka, Blahunek