Starší dorost v první domácí přípravě vysoko porazil Kometu Úvoz

P ř e r o v – Starší dorostenci HC ZUBR Přerov se poprvé v letošní přípravě představili domácímu publiku a zápas se jim opravdu podařil. Jejich soupeřem byl tým Komety Brno Úvoz a utkání se hrálo ještě v rámci týdenního soustředění v Čekyni, které naši hráči v uplynulých dnech absolvovali. Zubři trénovali skutečně vydatně a do utkání nastoupili s velkou bojovností, ke které se přidala i dobrá produktivita. O osudu boje už bylo rozhodnuto v první třetině, kdy modrožluté barvy nasměroval k výhře útočník Michal Rajnoch. Jeho tři přesné trefy byly vměstnány do pěti minut a Přerov i v dalším průběhu zápasu pálil ostrými. Soupeř dokázal výsledek korigovat až za stavu 9:0 a třemi brankami debakl částečně zmírnil. Magické desítky se diváci dočkali čtyři vteřiny před koncem zápasu.

HC ZUBR Přerov – HC Kometa Brno Úvoz 10:3 (5:0, 1:0, 4:3)

Branky a nahrávky: 3. Rajnoch (D. Šťastný), 6. Rajnoch (D. Šťastný, Malínek), 8. Rajnoch (D. Šťastný), 17. Klusal (Řezáč), 19. Čelko (Šnirc), 23. Malínek, 41. Čelko (Šnirc), 46. Andrýsek (Řezáč), 49. Adámek (Řezáč), 60. M. Kratochvíl (Š. Kratochvíl) – 50. Šmehlík (Kohoutek), 51. Novotný (Kočko, Jekel), 58. Kočko (Morkes) Vyloučení: 5:6, Využití: 2:0, Oslabení: 0:0, Rozhodčí: L. Klimecký – Lakomý, P. Dučák, Průběh utkání: 9:0, 9:3, 10:3

HC ZUBR Přerov: Mánek (31. Loučka) – Kostiha, Adámek, R. Šťastný, Mašíček, Klusal, Andrýsek, Doseděl, Zbořil, Tomiga – D. Šťastný, Rajnoch, Malínek – Šnirc, Řezáč, Čelko – Š. Kratochvíl, M. Kratochvíl, Fibrich – Halla, Zapletal, Novák

HC Kometa Brno Úvoz: Daněk (19. Hofírek) – Krunka, Preisach, Šimeček, Písařík, Garšic, Pečenka, Morkes, Rexha, Král, Novotný, Kohoutek, Jekel, Šmehlík, Kočko, Toufar, Pokorný, Černý, Benedikt