PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Starší a mladší dorostenci odehráli dnes přípravný zápas v Opavě

O p a v a – Do zápasové přípravy nastoupili počínaje dnešním dnem už také starší a mladší dorostenci přerovského hokejového klubu. Soupeřem obou mládežnických týmů byl opavský Slezan. Starším dorostencům, kteří nastoupili do prvního utkání se bohužel nevedlo a díky chybám v obraně se domů nakonec vrátili s porážkou 1:5. O mnoho lépe se poté ve druhém utkání dařilo mladším dorostencům. Ti sice po dvou třetinách prohrávali o jednu branku, ale na začátku třetí třetiny si jim povedl velký obrat, když se během necelé minuty trefili hned třikrát a nakonec se po závěrečné siréně radovali z vítězství v poměru 5:3.
Starší dorost:

HC Slezan Opava - HC ZUBR Přerov 5:1 (2:1, 2:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 4:56 Jelen (Matušinský), 8:06 Březina (Svoboda), 31:52 Svoboda (Gulda), 39:25 Ježek (Svoboda), 49:33 Otipka - 18:52 Vodák (Rajnoch). Vyloučení: 10:7, navíc Kostiha (Přerov) 5´ + OK, Využití: 0:0, Oslabení: 2:0, Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1

HC Slezan Opava: Kirschner (21. Kober) - Lebeda, Štencel, Matušinský, Hájek, Lichý, Bendík, Chvěja, Tábor, Jaroš, Otipka, Mikuda, Jelen, Havlíček, Svoboda, Březina, Gulda, Ježek

HC ZUBR Přerov: Sovják - Adámek, Šnirc, Čelko, Vávra, Bachánek, Stoklásek, Halla, Řezáč, Schön, Klusal, Malínek, Chovanec, Šťastný, Mašíček, Kostiha, Vodák, Rajnoch, Loupal

Mladší dorost:

HC Slezan Opava - HC ZUBR Přerov 3:5 (0:0, 2:1, 1:4)

Branky a nahrávky: 34:26 Hudeček (Heider), 35:41 Rybka (Hula), 57:48 Machač - 27:39 Šťastný (M. Kratochvíl), 40:36 M. Kratochvíl (Gremlica, Šnirc), 40:54 Gremlica (Šťastný), 41:29 Padalík, 59:49 Václavíček. Vyloučení: 9:10, navíc Gios (Opava) 10´ OT, Využití: 1:1, Oslabení: 0:0, Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:4, 3:4, 3:5

HC Slezan Opava: Horák - Dreush, Gios, Boubeníček, Dzadkoviec, Hon, Rein, Matušek, Machač, Vojvodík, Juran, Vrabel, Hula, Rohovský, Plachký, Slavík, Hudeček, Rybka, Heider

HC ZUBR Přerov: Mánek (33. Loučka) - R. Tomiga, Běhal, Šťastný. J. Kundrátek, Duda, Buchta, Gremlica, Václavíček, M. Kratochvíl, Padalík, Novák, Karola, Zapletal, Němec, Perutka, Metelka, Šnirc, Čelko