PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Sérii domácích turnajů začnou druhý víkend v srpnu mladší dorostenci

P ř e r o v – S příchodem měsíce srpna skončí hokejové prázdniny a v MEO Aréně začne být znovu pořádně rušno. Již před časem jsme vás informovali o tom, že přerovský stadion bude v přípravném období dějištěm několika turnajů. Ten úvodní je naplánován hned na druhý srpnový víkend, kdy se na ledě představí mladší dorostenci, kteří se po postupu stali účastníkem ELIOD extraligy. Čtveřice jejich soupeřů na turnaji zní Olomouc, Prostějov, Žďár nad Sázavou a Skalica.

Účastníci turnaje

HC ZUBR Přerov, HC Olomouc, LHK Jestřábi Prostějov, SKLH Žďár nad Sázavou, HK 36 Skalica

Turnaje se účastní hráči ročníků 1998 a 1999. Všechny zápasy se budou hrát na 3 x 20 minut čistého času. Pokud bude rozdíl ve skóre o více než pět gólů, dojde k nastavení hrubého času. Pro návrat zpět k čistému času musí rozdíl gólů být menší než tři. Rozbruslení na ledě bude s puky tři minuty před každým zápasem.

Za výhru budou uděleny dva body, za remízu jeden. V případě rovnosti bude shoda rozhodnuta následujícím způsobem: a) výhry vzájemných zápasů, b) nižší celkový počet trestných minut v turnaji, c) větší počet vstřelených branek, d) nejmenší počet vstřelených branek, e) trestné nájezdy.