Děkujeme všem fanouškům a partnerům za podporu a přízeň v sezoně 2023/24.

Rozlučka se sezonou: A-tým Zubrů se na zimním stadionu opět setká s fanoušky

Rozlučka se sezonou: A-tým Zubrů se na zimním stadionu opět setká s fanoušky
P ř e r o v – Sezona 2023/24 se již chýlí ke svému závěru. Pomyslnou tečku za devátým rokem v Chance lize udělá A-tým HC ZUBR Přerov tradičně se svými fanoušky přímo na zimním stadionu. Rozlučka pro všechny bez rozdílu věku se bude konat v sobotu 23. března od 16:00 do 18:00 hodin. Buďte u toho!
Program na ledě bude rozdělen na dvě části. Od 16:00 do 17:00 hodin bude prostor mezi mantinely patřit dětem, od 17:00 do 18:00 hodin vás pak Zubři zvou na veřejné bruslení s hudbou.

Pestrou nabídku Zubři přichystali i mimo led. U vstupu na zimním stadion se můžete zdarma občerstvit čepovanou malinovkou od pivovaru ZUBR. Pokud máte raději dobrou kávu, pak jste zváni do VIP salonku, kde vám čerstvý šálek připraví kapitán týmu Jiří Krisl. Společně s hráči A-týmu si to v klubových prostorách můžete rozdat v NHL na konzoli PlayStation. Na dalších stanovištích po zimním stadionu si pak můžete s hokejisty zahrát také stolní hry.

Jako každý se rok se na závěr sezony otevře fanouškům i kabina prvoligového áčka s celým zázemím. Chybět pochopitelně nebude ani maskot Zubrů, drobné dárky od statutárního města Přerov, které akci podpořilo, balonky a podpisové kartičky. Přichystáno bude také pětimetrové plátno, na které můžete s dětmi namalovat obrázek nebo napsat vzkaz vašim Zubrům.