ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Přerov - Litoměřice (sobota 17:00) | JUNIOŘI: Přerov - Poruba 4:3 | DOROST: Přerov - Olomouc (sobota 12:00)

Probíhá O Kapku lepší aukce dresů. Vydražte si dres Tomáše Doležala či Jiřího Krisla

Probíhá O Kapku lepší aukce dresů. Vydražte si dres Tomáše Doležala či Jiřího Krisla
P ř e r o v – Hokejisté i realizační týmy Chance ligy nosili v sobotních zápasech oranžové prvky na podporu projektu O Kapku lepší hokej. Tým Zubrů byl jedním z těch, které vyrobili pro svého hráče speciální dres s oranžovým rukávem. A právě tyto dresy jdou nyní do aukce, jejíž výtěžek bude putovat na konto Nadačního fondu Kapka naděje, která pomáhá dětským pacientům s poruchami krvetvorby a dalšími onkologickými onemocněními. Na tomto odkaze si můžete vydražit hned dva zubří dresy –dres, který ve vítězném utkání proti Třebíči oblékl útočník Tomáš Doležal, a také nehraný dres obránce Jiřího Krisla.

Zubři neváhali a po vzoru extraligových klubů se rozhodli projekt O Kapku lepší hokej podpořit na ledě i tak, že jejich kapitán odehraje zápas v Třebíči ve speciálním dresu. Jednalo se o dres s oranžovým rukávem, symbolizujícím podporu boje proti poruchám krvetvorby, a se symbolem Nadačního fondu Kapka naděje.

Protože však v době výroby dresu nebylo jisté, jestli do utkání s Třebíčí nastoupí obvyklý kapitán Jiří Krisl, došlo k výrobě dvou speciálních dresů. Pro Jiřího Krisla a pro Tomáše Doležala, jenž po dobu Krislovy absence vykonával kapitánskou funkci. Nakonec včetně duelu na třebíčském ledě.

V aukci tak můžete vybírat ze dvou speciálních přerovských dresů.

Aktuální výtěžek pro Nadační fond Kapka naděje už přesáhnul 100 tisíc korun. Všem fanouškům za podporu moc děkujeme!

Do aukce dresů se můžete zapojit na webu sportovniaukce.cz.

Aukce dresů skončí ve čtvrtek 18. 2. 2021 v 18 hodin.

Více o projektu najdete na okapkulepsihokej.cz.