ONLINE >>> HC ZUBR Přerov - PSG Berani Zlín 4:1
INFORMACE K PRODEJI PERMANENTNÍCH VSTUPENEK |  Aktuální počet prodaných permanentek: 772 (stav k 19.8.)

Proběhne společná tisková konference v Praze. Zubři na ní nebudou chybět

Proběhne společná tisková konference v Praze. Zubři na ní nebudou chybět
P ř e r o v – Přerovští Zubři, a s nimi také Vsetín a Havířov, se brání proti rozhodnutí hokejového svazu, které je vyloučilo z juniorské extraligy. Všechny tři postižené kluby svolaly na středu 10. dubna společnou tiskovou konferenci. Proběhne od 11 hodin v Praze v prostorách Autoklubu České republiky a nebudou na ní chybět významná celostátní média.

Nesmyslné vyřazení Přerova, Vsetína a Havířova z DHL Extraligy juniorů. To bude pochopitelně zásadní téma středeční tiskové konference v Praze. Zástupci všech tří klubů na ní novinářům představí své společné stanovisko a také další kroky, které vůči Českému svazu ledního hokeje hodlají podniknout. Z verdiktu svazových funkcionářů totiž vzešly pro Zubry, Vsetínské i Havířovské sportovní a ekonomické škody.

Zástupci dotčených klubů budou také mluvit o současné situaci a vývoji v českém mládežnickém hokeji. Dění z tiskové konference bude možné sledovat prostřednictvím textového přenosu na serveru onlajny.com, a to na tomto odkaze

Za přerovský klub se tiskové konference zúčastní jeho jednatel Tomáš Pluháček, sportovní manažer mládeže Vladimír Kočara a hráči juniorského týmu Daniel Indrák a Matyáš Gréč. Vsetín budou zastupovat mimo jiné jednatel Daniel Tobola a sportovní manažer Radim Tesařík, Havířov pak prezident Jaroslav Mrowiec a manažer Patrik Rimmel.