PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Příprava Zubrů: Mladší dorost v Prostějově prohrál, starší remizoval

P r o s t ě j o v – Mladí Zubři dnes dopoledne odstartovali hodně bohatou sérii přípravných zápasů na sezónu 2010/2011. Jako první vyjel na ledovou plochu ladit formu i sestavu mladší dorost a krátce po něm také ten starší. Oba přerovské výběry zamířily do Prostějova, kde změřily síly s tamními Jestřáby. Mladším dorostencům se úvodní prověrka na ledě nevydařila a po porážce 4:7 si budou muset na první výhru ještě počkat. Domácí Prostějov si vypracoval v první třetině vedení o tři branky a i dále si náskok pohodlně držel. Starší dorost byl o něco úspěšnější, když dokázal souboj s Jestřáby dotáhnout k remíze 3:3. Pokaždé sice musel dotahovat jednobrankové manko, ale v závěrečných minutách už soupeře celkem jasně přehrával a byl hodně blízko vítězství.

MLADŠÍ DOROST

LHK Jestřábi Prostějov – HC ZUBR Přerov 7:4 (3:0, 3:3, 1:1)

Branky a nahrávky: 25. Matlocha (Daniš), 35. Karola (Duda), 38. Padalík, 45. Karola (Duda)

Sestava HC ZUBR Přerov: Grigárek (30. Málek) – Kundrátek, Běhal, Duda, Vyhňák, Daniš, Podepřel, Sedlák, Smolka – Gremlica, Padalík, Václavíček – Karola, Medek, Němec – Vlach, Matlocha, Kostiha – Ministr, Jančařík, Novák

STARŠÍ DOROST

LHK Jestřábi Prostějov – HC ZUBR Přerov 3:3 (0:0, 2:2, 1:1)

Branky a nahrávky: 26. Šnirc (D. Šťastný), 40. M. Kratochvíl (Zbořil), 51. Šnirc (D. Šťastný)

Sestava HC ZUBR Přerov: Kalivoda (32. Loučka) – Kostiha, Adámek, Mašíček, Klusal, Andrýsek, Zbořil, Tomiga, Doseděl – D. Šťastný, Šnirc, Malínek – Rajnoch, Řezáč, Čelko – Š. Kratochvíl, M. Kratochvíl, Halla – R. Šťastný, Zapletal, Novák