PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Přerovský stadion hostí o tomto víkendu turnaj juniorů

P ř e r o v – Všichni příznivci ledního hokeje nebudou ani o tomto víkendovém čase ochuzeni o velkou porci oblíbeného sportu. Přerovský stadion totiž bude dějištěm nejen mezinárodních utkání v rámci Česko-Slovenského víkendu, ale také turnaje juniorských týmů. Ten bude díky hodně našlapanému programu rozložen dokonce do tří dnů. První utkání, kdy Přerov vyzve v derby Prostějov, začíná už v pátek těsně před polednem. Dalšími zápasy bude turnaj pokračovat v sobotu a v neděli. Kromě domácích Zubrů a již zmíněného Prostějova, se na juniorském turnaji představí týmy Šumperka, Hodonína a Warrioru Brno.

Informace o turnaji:

Pořadatel: HC ZUBR Přerov
Pravidla: Hraje se podle soutěžního řádu ledního hokeje a propozic turnaje
Systém turnaje: Hraje každý s každým
Hrací doba: 3 x 20 minut čistého času. Úprava ledu po každé první třetině a po každém utkání
Hodnocení: 1) počet dosažených bodů, 2) vzájemná utkání, 3) brankový rozdíl, 4) brankový podíl, 5) los.