PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Přerovskou MEO Arénu ovládli na turnaji i Zubři ročníku 2003

P ř e r o v - Tento víkend byl pro mládežnické týmy přerovských Zubrů velmi úspěšný. Po úspěchu nejmladších hokejistů ročníku 2005, kteří se učí prvním hokejovým krůčkům zatím v minihokeji, se dařilo i o dva roky starším Zubrům, kteří už od Nového roku zkoušejí hrát hokej přes celé kluziště. Nedávno vyhráli turnaj ve Valašském Meziříčí a dnes dosáhli stejného úspěchu i na domácím ledě. Podrobnější informace si přečtete v následujícím článku.

Účastníci a systém turnaje

Turnaje se zúčastnili hokejisté pěti klubů - HC Kroměříž, HC Nový Jičín, HC Olomouc, HC Lvi Břeclav a HC ZUBR Přerov. Hrál se "velký hokej" přes celé kluziště systémem každý s každým. Všechny zápasy se hrály 2x20 minut hrubého času, čas se zastavoval pouze při faulu některého z týmů. Za ně se nařizovaly vždy samostatné nájezdy. Za nerozhodnutého stavu po odehraných 40 minutách se nemělo hrát prodloužení ani jet samostatné nájezdy a mužstva si měla rozdělit po jednom bodu. Nakonec ale žádné utkání tímto výsledkem neskončilo.

Přerov - Kroměříž   6:1
Góly Zubrů: Urban, Hradil (Svozil), Ryšavý, Jobánek (Ryšavý), 2 Kolomazník (Hradil)

Přerov - Olomouc   6:2
Góly Zubrů: Svozil, Štíbr (Brázda), Svozil (Hradil), Holík tr.stř., Ryšavý (Kolomazník, Jobánek), Jobánek (Kolomazník, Ryšavý)

Přerov - Břeclav   6:4
Góly Zubrů: Ryšavý (Svozil), Brázda (Hradil), Ryšavý (Svozil), Ryšavý (Jobánek), Ryšavý (Jobánek), Kolomazník tr.stř.

Přerov - Nový Jičín   9:3
Góly Zubrů: Ryšavý, Štíbr, Svozil, Ryšavý (Kolomazník), Holík (Nesvadba), Svozil, Svozil (Ryšavý), Urban tr.stř., Ryšavý (Jobánek)