ONLINE >>> MUŽI: Havířov - Přerov 1:2 | JUNIOŘI: Přerov - Poruba 6:2 | DOROST: Havlíčkův Brod - Přerov (čtvrtek 18:30)
Vstupenky na domácí zápasy Zubrů jsou každý den od 9:00 do 20:00 v prodeji také v infostánku OC Galerie Přerov

Po MEO kempu Letní zubří kemp. Pětidenní akci zakončí přípravné zápasy s Olomoucí

Po MEO kempu Letní zubří kemp. Pětidenní akci zakončí přípravné zápasy s Olomoucí
P ř e r o v – „Doba kempová“ momentálně probíhá v MEO Aréně. Po MEO kempu určeném pro mladíky z různých působišť tu přerovský hokejový klub pořádá Letní zubří kemp. Soustředění určené pro jeho vlastní hráče z žákovských kategorií začalo v pondělí 29. července a potrvá do pátku 2. srpna. To se Přerované na domácí půdě utkají se svými vrstevníky z Olomouce.

Pro kategorie Zubrů, ve kterých nastupují hokejisté narození v letech 2005, 2006, 2007 a 2008, připravili trenéři kompletní pětidenní program. Během něj se žáci pohybují na přerovském zimním stadionu a v jeho nejbližším okolí. „Smyslem celé akce je především zahájení nové sezony. Kluci denně absolvují také dvě tréninkové jednotky na ledě a na suchu,“ přiblížil jeden z koučů Vít Černohous.

Letní zubří kemp v mnohém navazuje na předchozí MEO kemp. Ten v Přerově proběhl v posledním ryze červencovém týdnu a zúčastnila se ho i řada mladých Zubrů. „Některé věci během tréninků prohlubujeme, na hráče ale čeká také dost novinek,“ poznamenal Černohous, který bude v následujícím ročníku pracovat jako hlavní trenér prvňáků až páťáků a asistent u starších týmů.

Soustředěním naplánovaným přímo pro potřeby přerovských hokejistů nežije MEO Aréna poprvé. „Oproti loňsku přišly změny, neděláme stejná cvičení pořád dokola. Nových věcí je hodně, navíc navazujeme i na to, co s mládežnickými kategoriemi děláme v sezoně,“ upřesnil Vít Černohous.

Vyvrcholením a zároveň završením letošního Letního zubřího kempu budou páteční domácí zápasy šesté až deváté třídy s Olomoucí. „Kluci trochu bojují s novými bruslemi a vůbec celou výstrojí. Nicméně doufám, že do zápasů půjdou v režimu, který jsme si na kempech nastavili. Všichni se na pátek těšíme, bude to příjemné kempové zpestření,“ nezastíral Černohous.

Fotografie z Letního zubřího kempu naleznete v galerii

×
Dnes v 18:30 | Dor.
BK Havlíčkův Brod
HC ZUBR Přerov