ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Třebíč - Přerov 1:2 (PP) | JUNIOŘI: Přerov - Litvínov 1:3 | DOROST: Přerov - České Budějovice 3:4 (PP)

Pivovar opět otevře brány, na ZUBRFESTU se představí i hokejisté a Masarykův pohár!

Pivovar opět otevře brány, na ZUBRFESTU se představí i hokejisté a Masarykův pohár!
P ř e r o v – V sobotu 11. června budou znovu dokořán otevřeny brány přerovského pivovaru, kde se bude už poosmé konat tradiční ZUBRFEST, který se pravidelně těší velké oblibě. Příznivce zlatavého moku i dobré hudby čeká po dvouleté koronavirové pauze nabitý program a na své si přijdou také fanoušci hokeje. Na půdu svého generálního partnera totiž dorazí nejen prvoligoví Zubři, ale také odchovanci Mikuláš Zbořil a Tomáš Kundrátek, co by mistři Tipsport extraligy.
ZUBRFEST bude servírovat širokou nabídku piva z produkce pivovaru, která pravidelně sbírá úspěchy na degustačních soutěžích. Čepovat se bude na desítkách píp po celém areálu. Chybět nebudou ani gastronomické speciality či oblíbené exkurze do pivovarského provozu.

Hudební program zahájí ve 13:30 zpěvačka Gabriela V.G., na kterou naváží skupiny Reqiuem a Yo Yo Band. V 19:00 obsadí Grand Stage legendární Peter Nagy se svou skupinou Indigo a ve 21:00 vystoupí pardubická skupina Vypsaná fixa.

Na Free Stage se o hudební společnost budou starat kapely POW, GOC, Saveyourself, Notorest, S.D.R.P. a Blockbuster.

Spojení piva a hokeje? To samozřejmě nemůže chybět! „Hokejový speciál“ bude zahájen v 16:30, kdy na hlavní pódium nastoupí vybraní hráči A-týmu HC ZUBR Přerov. Doplní je naši úspěšní odchovanci Mikuláš Zbořil a Tomáš Kundrátek s Masarykovým pohárem za vítězství v Tipsport extralize.

V 17:00 začne autogramiáda áčka i odchovanců s pohárem. Po celou dobu navíc bude k dispozici stránek s pestrou nabídkou zboží z oficiálního Fanshopu Zubrů.

Vstupenky na ZUBRFEST si můžete zakoupit v online aplikaci Enigoo na webu zubrfest.cz nebo v den akce přímo na místě.