P ř e r o v – Ačkoliv měsíc duben už překročil svou půlku, mládež Zubrů ještě stále o uplynulém víkendu brázdila ledové plochy. Obě kategorie dorostu měly v úplném závěru sezóny na programu ještě dva turnaje s výraznou mezinárodní účastí. Mladší dorost se na turnaji Czech Spring Hockey Cup v Mělníku a ve Slaném umístil na třetí pozici a dorostenci starší obsadili v sousedním Prostějově, kde konal turnaj pod patronací Olomouckého kraje, místo páté.
Mezinárodní turnaj mladšího dorostu – Mělník, Slaný
Skupina A: Gentofte Stars I. (DEN), HC Junior Mělník (CZE), Herning IK (DEN), Lillehammer IK (NOR), Skutskärs SK (SWE)Skupina B: Brynäs IF (SWE), Gentofte Stars II. (DEN), HC ZUBR Přerov (CZE), HC Hvězda Praha (CZE), Sollentuna HC (SWE)
Zápasy v základní části
Gentofte Stars II. – HC ZUBR Přerov 1:5 (1:2, 0:2, 0:1)Branky Zubrů: Šafránek 3, Kožený, Ryšavý
HC ZUBR Přerov – Brynäs IF 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
Branky Zubrů: Tureček, Šafránek, Slivka
HC Hvězda Praha – HC ZUBR Přerov 1:5 (0:3, 0:0, 1:2)
Branky Zubrů: Ryšavý 2, Šafránek, Barveníček, Slivka
Sollentuna HC – HC ZUBR Přerov 6:2 (2:1, 3:0, 1:1)
Branky Zubrů: Indrák, Šafránek
Semifinále
Lillehammer IK – HC ZUBR Přerov 5:1 (2:0, 2:1, 1:0)Branky Zubrů: Slivka
O 3. místo
Sollentuna HC – HC ZUBR Přerov 2:4 (1:0, 1:0, 0:4)Branky Zubrů: Šafránek 2, Slivka, Gréč
Konečné pořadí turnaje
1. Lillehammer IK, 2. Herning IK, 3. HC ZUBR Přerov, 4. Sollentuna HC, 5. Skutskärs SK, 6. Gentofte Stars II., 7. Brynäs IF, 8. HC Junior Mělník, 9. HC Hvězda Praha, 10. Gentofte Stars I.Sestava Zubrů na turnaji
Suchánek, Micka – Černý, Zábranský, Tureček, Svozil, Raška, Rigo, Kožený, Fencl – Ryšavý, Slivka, Indrák, Barveníček, Hanák, Gréč, Hradil, Šafránek, Petr, Šánek.Trenér: Radomír Kužílek, Vedoucí týmu: Lubomír Pliska.
Mezinárodní turnaj staršího dorostu – Prostějov
Skupina A: Kemijärvi (FIN), LHK Jestřábi Prostějov (CZE), HC Vítkovice Steel (CZE), HC Bulldogs (SVK)Skupina B: HC Nový Jičín / Flash Team Select (CZE), HC ZUBR Přerov (CZE), HC Bobři Valašské Meziříčí (CZE), HC Junior Minsk (BLR)
Zápasy v základní části
HC ZUBR Přerov – HC Junior Minsk 2:2 (2:1, 0:1)Branky Zubrů: Spálovský, Knápek
HC ZUBR Přerov – HC Bobři Valašské Meziříčí 1:2 (0:1, 1:1)
Branky Zubrů: Krátký
HC ZUBR Přerov – HC Nový Jičín / Flash Team Select 1:2 (1:1, 0:1)
Branky Zubrů: Kadlic
Zápasy ve skupině o 5. - 8. místo
HC ZUBR Přerov – LHK Jestřábi Prostějov 2:1 (0:1, 2:0)Branky Zubrů: Knápek, Govoruško
HC ZUBR Přerov – Kemijärvi 5:1 (3:0, 2:1)
Branky Zubrů: Kadlic 2, Šťastný, Krul, Horký
Konečné pořadí turnaje
1. HC Nový Jičín / Flash Team Select, 2. HC Vítkovice Steel, 3. HC Bulldogs, 4. HC Junior Minsk, 5. HC ZUBR Přerov, 6. LHK Jestřábi Prostějov, 7. HC Bobři Valašské Meziříčí, 8. KemijärviSestava Zubrů na turnaji
Šimonů, Kocák – Spálovský, Klauda, Kleiner, Mlčák, Koudela, Viktorin, Tischer – Knápek, Šťastný, Horký, Kadlic, Krátký, Govoruško, Borot, Krul, Petráš, Foltas, Mrázek.Trenér: Aleš Verlík, Vedoucí týmu: Roman Valášek.