Děkujeme všem fanouškům a partnerům za podporu a přízeň v sezoně 2023/24.

O Vládce Hané! Dorost, juniorka a A-tým Zubrů si to v srpnu rozdají s Olomoucí

O Vládce Hané! Dorost, juniorka a A-tým Zubrů si to v srpnu rozdají s Olomoucí
P ř e r o v – Tohle tady ještě nebylo. Léto zpestří přerovským hokejovým fanouškům regionální derby mezi Přerovem a Olomoucí. A hned trojnásobné! Dorostenecké, juniorské a seniorské týmy Zubrů a kohoutů se střetnou v zápasech O Vládce Hané. Ty se uskuteční v pátek 16. a sobotu 17. srpna v rámci kulturně-sportovního festivalu MORA Fest v areálu olomouckého zimního stadionu. Držitelé permanentek HC ZUBR Přerov mají možnost přednostního nákupu vstupenek za zvýhodněnou cenu od pondělí 18. března do neděle 24. března.

V rámci jednoho nákupu si permanentkáři budou moci pořídit až čtyři balíčky vstupenek. Kromě základního balíčku bude k dispozici i VIP balíček, jehož majitelé budou mít například rezervovaná místa v prvních řadách na divadelní představení v první den festivalu.

V pondělí 25. března budou balíčky uvolněny do volného prodeje a k dispozici budou do pondělí 1. dubna, nebo do vyprodání balíčků. Vzhledem k maximální kapacitě prvního dne (500 osob) je i omezeno maximální množství balíčků. Místa na divadelní představení budou k sezení a neočíslovaná.

>>>Prodej vstupenek pro permanentkáře<<<

MORA Fest bude v pátek 16. srpna v 17:00 hodin zahájen duelem olomouckých a přerovských dorostenců, následovat bude na pódiu u zimního stadionu činoherní komedie Splašené nůžky, kterou si pro vás připraví Moravské divadlo Olomouc.

Od sobotního dopoledne 17. srpna se na pódiu vystřídají kapely O5 a Radeček, Reflexy a Kameron, které doplní i zpěvák s vlastní originální tvorbou a kapelou – Xindl X. V rámci sobotního programu budou k vidění také pikantní střetnutí juniorů a A-týmů HC Olomouc a HC ZUBR Přerov. Hanácké derby juniorů začne v 11:15, bitva A-mužstev pak v 16:15 hodin.

Úvodní foto: koláž, Michal Struž