ONLINE >>> MUŽI: Přerov - Slavia Praha 4:2 | JUNIOŘI: Přerov - Vsetín 3:7 | DOROST: Olomouc - Přerov (ODLOŽENO)

Nová a volnější opatření v MEO Aréně. Fandit Zubrům můžete ze svého sedadla

Nová a volnější opatření v MEO Aréně. Fandit Zubrům můžete ze svého sedadla
P ř e r o v – Pozměněná opatření pro boj s nemocí COVID-19 platná od 1. září na celém území České republiky se dotkla také řady kulturních a sportovních akcí, výjimkou není ani čtvrteční přípravný zápas mezi hokejisty Přerova a Šumperka. Počínaje tím Zubři svůj domovský stánek MEO Arénu „převlékli“ do „volnějšího režimu“. Na tribunách přibylo sektorů, fanoušci již budou moct obsadit své oblíbené místo. Vše má ale stále svá omezení, a to nejen ze stavebních, ale i kapacitních možností stadionu. Více se dozvíte v tomto článku. Zubři předem děkují za shovívavost a také za to, že si pozorně přečtete jednotlivé informace.

V souvislosti se změnami ve vládních opatřeních a se změnami v prostorách MEO Arény vydává HC ZUBR Přerov následující text.

Prohlášení klubu směrem k fanouškům

Vážení fanoušci,

děkujeme za přízeň a shovívavost v již proběhlých utkáních. Klub nelení. Na volnější režim reagujeme obratem, abychom se mohli potkávat v ochozech MEO Arény v co nejhojnějším počtu dle aktuální situace.

Stadion již od utkání se Šumperkem převlékneme dle stavebních i kapacitních možností, vybavenosti a opatření vlády platných od 1.9. 2020 do „volnějšího" režimu na tribunách – již s možností obsazení Vašeho oblíbeného místa, které jste si vybrali při zakoupení permanentní vstupenky. Vše má však stále svá omezení.

Prosíme o prostudování zejména přístupových pokynů do jednotlivých sektorů. I nadále je pro nás zdraví Vás – našich nejvěrnějších, hráčů i všech osob v klubu na prvním místě. Prosíme proto o shovívavost a respektování platných opatření. Utkání se Šumperkem je pro všechny „zkušebním" provozem v novém „volnějším" režimu do sezony a věříme, že brzy bude vše ve starých kolejích, jak jsme všichni zvyklí. Těšíme se na shledanou v MEO Aréně.

Obecné informace

MEO Aréna je rozdělena na čtyři navzájem neprůchozí oblasti s přiřazenými sektory se samostatnými vchody, toaletami a občerstvením.

VSTUP DO MEO ARÉNY JE MOŽNÝ

POUZE NA ZÁKLADĚ PLATNÉ PERMANENTNÍ KARTY NEBO VSTUPENKY.

Vstup do ČERVENÉHO a MODRÉHO sektoru je směřován přes bránu vedle volejbalové haly a následně se vstupuje samostatnými dveřmi pro daný sektor.

Vstup do ŽLUTÉHO sektoru je hlavním vchodem MEO Arény.

Vstup do ZELENÉHO sektoru je bočním vchodem od zahrádek.

Jsem držitelem permanentky, jak se dostanu na své místo?

V těchto případech není potřeba rezervace místa online.

MODRÁ permanentka, PATRON, STŘÍBRNÁ a ZLATÁ na SEZENÍ: vstup do zakoupených sektorů je dle rozdělených oblastí.

MODRÁ permanentka, PATRON, STŘÍBRNÁ a ZLATÁ na STÁNÍ: stání je možné pouze ve třech oblastech.

Držitel permanentní vstupenky na stání si vybere, ve kterém místě tradičně stává, a před utkáním se Šumperkem v prostoru u hlavní pokladny obdrží barevné označení permanentní vstupenky do oblasti dle svého výběru.

Stání pod LED tabulí „U Pospy" – ŽLUTÝ sektor (vstup hlavním vchodem)

Stání pod VIP salonkem u kotle – ZELENÝ sektor (vstup od zahrádek)

Stání podél zábradlí na horním balkoně severní tribuny – ČERVENÝ sektor (vstup vchodem pro hosty)

Nemám permanentku, chci si koupit lístek. Jak na to?

Vstupné pro VEŘEJNOST na zápas se Šumperkem činí 60 korun. Vstupenky lze zakoupit před utkáním v online systému. Online prodej vstupenek odstartuje dnes, tedy ve středu 2. 9., ve 13:00.

V případě nevyprodání v online systému bude možné zakoupit vstupenky v den utkání na pokladně č. 1 od 17:00.

Vstupné pro VEŘEJNOST ZTP a ZTP/P na zápas se Šumperkem činí 30 korun. Prodej bude možný pouze na pokladnách MEO Arény v případě nevyprodání utkání v online systému.

DĚTEM DO 140 cm je vstup na stadion umožněn pouze s platnou vstupenkou. „Dětskou vstupenku za 0,-" v omezeném množství je možné vyzvednout s doprovodem rodičů na pokladně č. 1 pouze v den utkání, a to v případě, že nebude MEO Aréna vyprodána v online předprodeji.

STUDENTSKÉ vstupné na zápas se Šumperkem činí 30 korun. Prodej bude možný pouze na pokladnách MEO Arény v případě nevyprodání utkání v online systému.

Hostující fanoušci

Ze stavebních i kapacitních možností, aktuálních opatření a vybavenosti MEO Arény nelze zpřístupnit separovaný sektor hostů. Vstup na stadion je povolen pouze bez symbolů, a to pouze do zakoupeného sektoru.

Na stadion jen s nasazenou rouškou

Dle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR č.j.: Č. j.: MZDR 20588/2020-14/MIN/KAN je návštěvníkům povolen pobyt ve vnitřních prostorech pouze s ochranou dýchacích cest (nos, ústa), jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének, kterou je třeba mít nasazenu během celého utkání.

ZAKOUPENÍM VSTUPENKY SOUHLASÍ KAŽDÝ NÁVŠTĚVNÍK S NÁVŠTĚVNÍM ŘÁDEM.