PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Mladší i starší dorostenci doma porazili Frýdek-Místek

P ř e r o v – Zápasová příprava dorosteneckých týmů je už ve vysokých obrátkách a dnes se obě mužstva představila poprvé doma, proti soupeři z Frýdku-Místku. Jako první vyjeli na led mladší dorostenci, kterým se ale úvodní třetina příliš nevydařila a do kabin odcházeli se ztrátou jednoho gólu. Po pauze se jejich hra však zlepšila, což následně potvrdili ve třetí periodě a nakonec svého soka porazili 5:1. Starší dorostenci ve druhém utkání měli výtečný nástup, když už po osmi minutách vedli 4:0 a další dva góly přidali krátce po přestávce. Za jasného stavu ale polevili a soupeř třemi rychlými trefami snížil. Větší drama už ale Zubři nepřipustili, ještě v prostřední části znovu navýšili své vedení a ve třetí třetině uzavřeli gólový účet na konečných 10:4.

Mladší dorost:

HC ZUBR Přerov – HC Frýdek-Místek 5:1 (0:1, 2:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 22. Vlach (Podepřel), 38. Tomaník (Weintritt), 48. Bochňák (Matlocha), 49. Jančařík (Pochyla), 60. Blahunek – 17. Sztwiertnia (Flok). Rozhodčí: Lakomý – L. Klimecký, Klvač. Vyloučení: 3:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Průběh utkání: 0:1, 5:1.

HC ZUBR Přerov: Kašpařík (32. Vaculík) – Bernátek, Daniš, Blahunek, Kubíček, Vlach, Pochyla, Tomaník, Weintritt, Solař, Ministr, Metelka, Bochňák, Sedlák, Matlocha, Podepřel, Novák, Válek, Jančařík, Harásek, Smolka

HC Frýdek-Místek: J. Válek (32. Wojwoda) – Dubčák, Hykl, Pešat, Fluksa, Berský, Slavík, Kocháň, Štaffa, Pavlík, V. Válek, Sztwiertnia, Flok, Mrázek, Čverčko, Stáhl, Sikora

Starší dorost:

HC ZUBR Přerov – HC Frýdek-Místek 10:4 (4:0, 4:3, 2:1)

Branky a nahrávky: 1. Šnirc (Zapletal), 3. Rajnoch, 7. Vaněk (Gremlica), 8. Rajnoch (Zapletal, Šnirc), 25. Kratochvíl (Tomiga), 27. Rajnoch (Zapletal), 36. Šnirc (Rajnoch), 37. Kratochvíl (Šťastný), 45. Čelko (Karola, Kratochvíl), 50. Šnirc (Zapletal, Rajnoch) – 31. Volný (Ďuriček), 31. Vančo – Minařík (Ceniga, Nováček), 33. Čahoj (Ďuriček), 46. Volný (Čahoj). Rozhodčí: Zatloukal – L. Navrátil, P. Dučák. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 70. Průběh utkání: 6:0, 6:3, 9:3, 9:4, 10:4

HC ZUBR Přerov: Loučka (31. Grigárek) – Běhal, Zbořil, Tomiga, Šťastný, Andrýsek, Duda – Rajnoch, Šnirc, Zapletal – Kratochvíl, Karola, Václavíček – Němec, Vaněk, Gremlica - Čelko

HC Frýdek-Místek: Beran (8. Vedra) – Škvára, Gavlas, Machura, Fojtík, Tkáč, Flégr, Vančo – Minařík, Ďuriček, Čahoj, Ceniga, Volný, Mičulka, Nováček, Ručka, Koval, Lasák