PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Mladí Zubříci se zúčastnili dvoudenního turnaje Puky pomáhají, v Brně skončili čtvrtí

Mladí Zubříci se zúčastnili dvoudenního turnaje Puky pomáhají, v Brně skončili čtvrtí
P ř e r o v – Během loňského podzimu probíhala v prodejnách Kaufland akce s názvem Puky pomáhají. V hlasování fanoušků klub HC ZUBR Přerov vyhrál oblastní kolo, za což všem hlasujícím moc děkujeme. Odměnou pro Zubry byla i účast na stejnojmenném dvoudenním turnaji v Brně. Hráčům ročníku 2015 se v moravské metropoli pod vedením trenéra Vladimíra Sedláře dařilo velmi dobře.
Tým "A" přerovských Zubrů dokonce vyhrál všechny své zápasy. Pomyslnou třešničkou bylo finále s Českými Budějovicemi, které taktéž procházely turnajem bez zaváhání. V závěrečném duelu však po velkém boji slavil zlato Přerov. "B" tým modrožlutých pak ve skupině vyhrál dva ze čtyř zápasů.

Akce ve sportovním areálu za Lužánkami však nebyla pouze o hokeji. Turnaj Puky pomáhají totiž nabídl i další pestrý program. „Součástí turnaje byly také soutěže. Děti si proto na ledě vyzkoušely přesnost i tvrdost střelby, nájezdy, sprint nebo štafetu, mimo led pak skákání přes švihadlo, vis na hrazdě, skok do dálky a hod na koš,“ přiblížil Vladimír Sedlář, trenér přerovských třeťáků.

Konečná tabulka turnaje se tvořila součtem bodů ze všech disciplín, včetně hokejových zápasů. „Po parádně odehraném finálovém zápase jsme byli trochu smutní. V dovednostních soutěžích se nám dařilo o něco méně, proto jsme v konečné tabulce obsadili čtvrté místo. I tak ale byly pro nás oba dny v Brně velkým zážitkem. Chtěl bych poděkovat jak všem zúčastněným dětem k výborným výkonům, tak i společnosti Kaufland za krásnou organizaci celého turnaje,“ doplnil kouč Sedlář.

Sestava Zubrů na turnaji

Málek, Zajíc, Hrdlička, Suchánek, Běhal, Václavík, Válek, Skopal, Smola, Menšík, Ševčíková, Ševčík, Černá, Janák, Talla, Stískal, Anger, Bartl, Tallová, Ležák