Děkujeme všem fanouškům a partnerům za podporu a přízeň v sezoně 2023/24.

Mladí Zubři v úterý 2. května zahajují přípravu, trenérský tým má tři nové tváře

Mladí Zubři v úterý 2. května zahajují přípravu, trenérský tým má tři nové tváře
P ř e r o v – Několik volnějších týdnů po konci sezony už je téměř minulostí, mládež HC ZUBR Přerov se tak znovu pustí do trénování. Oficiálním startem letní přípravy na novou sezonu 2023/24 pro všechny kategorie od juniorů až po nejmladší hokejisty bude úterý 2. května. V trenérském týmu zubří mládeže došlo k několika změnám, které představujeme v článku.
Po pěti letech se s přerovskými Zubry rozloučil Vít Černohous, který vyslyšel lákavou nabídku extraligových Pardubic. Kormidlo hlavního trenéra u deváté třídy po něm převezme další kouč přicházejí na Hanou z Hodonína, osmatřicetiletý Tibor Helísek. Ten u Drtičů postupně prošel přes všechny kategorie od přípravky až po dorostence. V klubu SHKM Hodonín byl také trenérem powerskatingu a specializuje se i na kondiční přípravu hokejistů.

V Přerově dál nebude působit také Jakub Grof, jenž byl po návratu z Karlových Varů ve funkci asistenta u juniorů a deváté třídy.

Dvě nová trenérská jména pak budou působit u nejmenších Zubrů od první do čtvrté třídy. Pětatřicetiletého Vladimíra Sedláře fanoušci mohou znát z jeho působení v A-týmu Přerova ve druhé lize, za který odehrál celkem 45 zápasů. O deset let mladší Jan Matuška zase prošel přerovským starším dorostem a juniorkou. V posledních sezonách hrál univerzitní ligu za Olomouc a nyní je také učitelem tělesné výchovy na Základní škole Želatovská.

Obsazení realizačních týmů mládeže pro sezonu 2023/24