Matěj Svoboda vyslal chirurgicky přesnou ránu. Do brány Dukly zapadla hned napoprvé

P ř e r o v – Třetí třetina zápasu 26. kola Chance ligy v MEO Aréně. Hokejisté Přerova prohrávali s Jihlavou o gól, v čase 55:55 se jejich ztráta navíc ještě zdvojnásobila, když se z dorážky prosadil Vítězslav Brož. Po 42 sekundách ale přišlo snížení. A jaké! Hrabal křížným pasem našel na pravém kruhu Matěje Svobodu, který střelou příklepem z voleje zavěsil přímo pod břevno – do zadní konstrukce branky. Rozhodčí stojící poblíž sice nejprve rozpažil na znamení, že gól nepadl. Hanáci ovšem o kontaktní branku, díky které mohli poté sáhnout k úspěšné hře bez gólmana, nakonec nepřišli. Puk se totiž po odrazu od jihlavského gólmana Brože dostal znovu do branky. Že Svoboda skóroval už předtím, reklamoval u rozhodčího Indrák. Výsledkem však bylo vyloučení přerovského centra na dvě minuty za nesportovní chování.