PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Juniorští Zubři si zahrají na turnaji v Litvínově

P ř e r o v - Juniorům HC ZUBR Přerov sice už před časem skončil program ligových zápasů, ale svěřenci trenérů Josefa Málka a Petra Dočkala jsou stále pod tréninkovou zátěží. V závěru března totiž mladé Zubry ještě čeká start na velmi dobře obsazeném hokejovém turnaji v Litvínově, který nese název Memoriál Petra Kalivody. Přerovský tým se postupně utká s extraligovými juniory Českých Budějovic, Liberce, domácího Litvínova a Chomutova. Kompletní informace o turnaji přinášíme v následujícím článku.

VII. ročník turnaje MEMORIÁL PETRA KALIVODY (Litvínov 27. – 29.3.2009)

Účastníci turnaje: HC Litvínov, KLH Chomutov, HC Bílí Tygři Liberec, HC Mountfield, HC ZUBR Přerov

Časový program: Turnaj bude zahájen v pátek 27.3. 2009 ve 12.00 hodin prvním utkáním. Dále bude pokračovat podle časového rozpisu. Zakončení turnaje společné s nástupem všech zúčastněných družstev, vyhlášení výsledků a rozdělení cen se uskuteční 29.3. 2009 po odehrání posledního utkání.

Startují: Tři hráči narozeni v roce 1989 a mladší

Hrací doba: Utkání se hrají 3 x 20 minut čistého času

Systém hodnocení: 1. vyšší počet získaných bodů, 2. vzájemná utkání, 3. rozdíl branek, 4. podíl branek, 5. větší počet vstřelených branek, 6. menší počet vstřelených branek, 7. los

Rozhodčí: Delegaci rozhodčích zajistí P-OKR ČSLH. Tresty 2, 5 a 10 minut. Trest na 5 minut + OK může mít dle rozhodnutí STK turnaje za následek zákaz startu provinilého hráče v následujícím utkání.

Ceny: Vítěz turnaje získává putovní pohár vítěze + finanční odměnu včetně družstev, která se umístí na 2. a 3. místě.

19:30   HC ZUBR Přerov - HC Bílí Tygři Liberec
sobota 28.3.2009 09:00 KLH Chomutov - HC Mountfield 11:30 HC Litvínov - HC ZUBR Přerov 15:15 HC Bílí Tygři Liberec - KLH Chomutov 17:30 HC Mountfield - HC Litvínov
neděle 29.3.2009 09:30 KLH Chomutov - HC ZUBR Přerov 12:00 HC Bílí Tygři Liberec - HC Mountfield
Slavnostní ukončení turnaje bude okamžitě po ukončení posledního zápasu.