ZÁPASY ONLINE ► MUŽI: Třebíč - Přerov 1:2 (PP) | JUNIOŘI: Přerov - Litvínov 1:3 | DOROST: Přerov - České Budějovice 3:4 (PP)

Junioři míří v sobotu na turnaj do Šumperka

Junioři míří v sobotu na turnaj do Šumperka
P ř e r o v - Po rozkoukávajícím zápase juniorů s extraligovou Olomoucí, mají přerovští Zubři před sebou další zkoušku. Tentokrát je čeká turnaj v Šumperku, kde odehrají čtyři zápasy se soupeři, se kterými se budou potkávat i v ligové soutěži. Trenérské duo Petr Dočkal - Josef Málek tak bude mít v sobotu další příležitosti vyzkoušet nové hráče a také možnosti zapracování do sestavy. V tomto článku se dozvíte, které týmy budou na turnaji startovat a také celý jeho program.

Turnaje v Šumperku se zúčastní tyto družstva:

LHK Jestřábi Prostějov
HC ZUBR Přerov
HCM Warrior Brno
HK HOKEJ ŠUMPERK 2003 o.s.

Na turnaji budou startovat hráči juniorští hráči, pro sezónu 2011/2012. Turnaj má svá specifika. Největší zvláštností bude bezesporu to, že každé utkání se sehraje pouze na dva poločasy. Každý poločas bude trvat 25 minut. To znamená, že doma každého utkání bude 2x25 minut. Každý poločas se počítá jako samostatné utkání, to znamená, že bude ohodnocen dvěma, případně jedním bodem. Zůstává úprava ledu po každém poločase.
Vyloučený hráč do konce utkání již nesmí v následujícím zápase nastoupit.

O celkovém pořadí rozhoduje:

1) Větší počet bodů
2) výsledek vzájemného utkání - body, samostatné nájezdy. Před každým zápasem proběhnou trestná střílení po třech z každého týmu, dále pak do rozhodnutí po jednom nájezdu.
3) větší počet vstřelených branek ze všech utkání

Časový harmonogram turnaje je rozvržen pro čtyři týmy tak, že utkání sehrají každý s každým. Celý program začíná v 8:30 prvním zápasem a končí v 20:15 zápasem posledním. Poté následuje ukončení turnaje.

Časový harmonogram turnaje:

08:30 Šumperk - Prostějov
10:30 Přerov - Warrior Brno
12:30 Prostějov - Warrior Brno
14:30 Šumperk - Přerov
16:30 Warrior Brno - Šumperk
18:30 Přerov - Prostějov

Výsledky budou aktualizovány v den turnaje a obsáhlou reportáž přineseme po jeho skončení. Takže kdo v sobotu nebude na zimním stadionu v Šumperku nebude ochuzen o výsledkový servis.