PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Junioři: První den turnaje přinesl dvě porážky

L i t v í n o v - Přerovští junioři dnes prvními dvěma zápasy vstoupili do turnaje v Litvínově, který se hraje pod názvem Memoriál Petra Kalivody. Prvním soupeřem Zubrů byl letošní semifinalista juniorské extraligy Mountfield České Budějovice. Na první gól soupeře sice Přerov rychle zareagoval, ale poté už se trefoval jen zkušenější soupeř, který nakonec s přehledem zvítězil 7:1. Ve druhém utkání proti Liberci se juniorským Zubrům opět nedařilo. I když si vypracovali několik slibných šancí tak odešli znovu jednoznačně poraženi, tentokrát 0:5.

HC ZUBR Přerov - HC Mountfield 1:7 (1:4, 0:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 4. Šteiner (Holík, Šrámek) - 3. Ježek (Rezek, Klement), 11. Klement (Rezek), 13. Ježek (Rezek), 20. Seidl (Dietz), 28. Klement (Sumerauer), 37. Makovský (Rezek), 60. Přibyl (Seidl). Vyloučení: 10:10, navíc Semrád (Č. Budějovice) 10 minut osobní trest. Využití: 0:3. Oslabení: 0:1. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:7.

HC ZUBR Přerov: Okáč (20. Ginter) - Schaffer, J. Ferenc, Brázda, Bosák, Hromádka, M. Ferenc, Konečný - Blinka, Prášek, Pánek, Holík, Šteiner, Šrámek, Hradil, Kocan, Brada, Málek, Vládek, Vaněk

HC Mountfield: Hnízdil - Dietz, Semrád, Klement, Makovský, Jáchym, Vráblík, Předota, Liška, Rezek, Ježek, Seidl, Boška, Marek, Vaniš, Sumerauer, Přibyl, Babka, Zvoník, Turek, Sekera

HC ZUBR Přerov - Bílí Tygři Liberec 0:5 (0:2, 0:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 3. Vašek (Minařík), 11. Skalický (Vozka, Morong), 26. Vařecha, 27. Minařík, 56. Skalický (Lemfeld). Vyloučení: 8:6, navíc Niko (Liberec) 5 minut + do konce utkání. Využití: 0:1. Oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:5.

HC ZUBR Přerov: Ginter - Schaffer, J. Ferenc, Brázda, Bosák, Hromádka, M. Ferenc, Konečný - Blinka, Prášek, Pánek, Holík, Šteiner, Šrámek, Hradil, Kocan, Brada, Málek, Vládek, Vaněk

Bílí Tygři Liberec: Sklíba - Niko, Lacek, Pulec, Kulda, Příkazký, Bartejs, Sobotka, Mečiar - Oppelt, Klíma, Bulíř, Maďar, Vlach, Skalický, Minařík, Vařecha, Mizerík, Lemfeld, Vašek, Jirků, Brokeš