PERMANENTKY ► Online prodej permanentních vstupenek na novou sezonu 2024/25

Hráči páté třídy vyhráli mezinárodní turnaj CONTUNIX CUP 2009 v Kroměříži

K r o m ě ř í ž – Velkého úspěchu dosáhli hráči 5. třídy na kvalitně obsazeném mezinárodním hokejovém turnaji CONTUNIX CUP 2009, který se během celého uplynulého víkendu konal na zimním stadionu v Kroměříži. Mladí Zubři postupně porazili domácí Kroměříž, dále hokejovou školu Ladislava Lubiny, která na turnaji startovala pod názvem WING 49 CZ, Vítkovice a také slovenské Košice. V semifinále páťáci zdodali Kroměříž a ve finále zvítězili na týmem WING 49 CZ. Přerovské týmy třetí a čtvrté třídy bohužel naopak turnaj absolvovali bez jediného vítězství.
Během tří dnů kvalitně obsazeného turnaje se prolínaly zápasy třetích, čtvrtých a pátých tříd. Organizátorům se harmonogram turnaje vydařil a všechny týmy odjížděly z Kroměříže spokojeny. Přerovští třeťáci skončili poslední, ale to je vůbec nemusí mrzet. Tým byl složený jen ze samých druháků a ve všech zápasech tak nastupovali proti starším klukům.

Prakticky stejná situace byla i u přerovských čtvrťáků, kterých bylo v týmu pět. Byli doplněni o třináct třeťáků a jednoho druháka. Naopak přerovským páťákům turnaj vyšel na jedničku. Nejvíce se nadřeli v nedělním semifinále s domácí Kroměříží, finále už bylo v jejich režii. V něm porazili Hokejovou školu Ladislava Lubiny, která měla název ve všech kategoriích WING 49 CZ. Nejlepším útočníkem turnaje kategorie 5. tříd se stal přerovský Jakub Navrátil.